Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’DA TUR TEKNELERİ RUHSATSIZ ÇALIŞAMAYACAK
MUĞLA’DA TUR TEKNELERİ RUHSATSIZ ÇALIŞAMAYACAK

                Muğla genelinde Marmaris, Bodrum, Ula, Fethiye ve çevresindeki günlük tur tekneleri, ilk kez ruhsatlı hizmet vermeye başladı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi Genel Kurulunda 2015 yılı Haziran ve Temmuz Aylarında alınan kararlar ve ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda, Muğla İl sınırları içerisinde çalışan deniz yolcu motorlarının ruhsatlandırılma çalışmaları tamamlandı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Ulaşım Koordinasyon Merkezi Genel Kurulu kararlarıyla belirlenen ve  son başvuru tarihi olan 30 Eylül 2015’e kadar; Bodrum - Bardakçı, Marmaris Çamlı - Sedir Adası,  Marmaris - İçmeler - Turunç,  Fethiye - Şat - Şövalye Adası ve Akyaka Kadın Azmağı Turu hatlarında çalışan toplam 128 yolcu motoru için ilk kez Hat Kullanımı Ruhsatı düzenlendi.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Deniz ve Kıyı Tesisleri Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada, özellikle turizm sezonunda yoğun olarak kullanılan mevcut hatlarda çalışan teknelerin ve durak yerlerinin standartlarını yükseltmek, denizyolu taşımacılığını özendirmek, karayolu ulaşımı ile entegrasyonu sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların devam ettiği belirtildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________ 

TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MUĞLA’DA TUR TEKNELERİ RUHSATSIZ ÇALIŞAMAYACAK
tarih Tarih: 14.10.2015, 14:48 okunma Okunma: 1254
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales