Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’DA HER TERMİNALDE BEBEK BAKIM ODASI OLACAK
MUĞLA’DA HER TERMİNALDE BEBEK BAKIM ODASI OLACAK

                Marmaris, Bodrum,  Ortaca, Köyceğiz,  Datça, Menteşe, Yatağan ve Milas  ilçelerindeki bütün otobüs terminalleri,  bu ay sonunda mutlu bebek gülümsemeleri ile dolacak.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi, görev ve sorumluluk alanı içerisindeki otobüs terminallerindeki bebek emzirme ve bakım odaları düzenleme çalışmalarını başlattı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  Marmaris, Bodrum,  Ortaca, Köyceğiz,  Datça, Menteşe, Yatağan ve Milas ilçelerindeki bütün otobüs terminallerinde, bebek emzirme ve bakım odaları düzenlenerek, halkın hizmetine sunuluyor.
                Hazırlanan bebek bakım ve emzirme odalarında annelerin ve bebeklerin ihtiyaç duyabileceği malzemeler yer alacak. Terminallerde yer alacak odaların hepsinin yaklaşık 15 gün içinde bitirilmesi bekleniyor.  Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hamdi Alper Kolukısa yaptığı açıklamada; “Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak terminallerimizi kullanan vatandaşlarımıza ve misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Küçük bebekleri olan annelerimizin, bebekleri ile daha rahat ilgilenebilecekleri bu odaları , 15 gün içerisinde hizmete hazır hale getireceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA’DA HER TERMİNALDE BEBEK BAKIM ODASI OLACAK
tarih Tarih: 15.10.2014, 00:58 okunma Okunma: 1409
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales