Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA ÜNİVERSİTESİNE 2 MİLYON LİRA ÖDENEK
MUĞLA ÜNİVERSİTESİNE 2 MİLYON LİRA ÖDENEK

                AK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin bazı bölümlerinin bakım ve onarımı için Kalkınma Bakanlığı’ndan 2.000.000 TL ödenek çıkardılar.
                Milletvekili Özyer tarafından verilen bilgiye göre; Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ile birlikte Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ı makamın ziyaret etti. Muğla’ya yapılan yatırımların gündeme geldiği Kalkınma Bakanlığı’ndaki ziyaret sırasında, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne yapılması planlanan bakım ve onarım konusu da gündeme geldi. Görüşme sonrasında bakanlıktan üniversite için 2 Milyon TL ödenek çıkarıldı.
                Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne bugüne kadar yapılan yatırımlardan söz eden Ak Parti Muğla Milletvekilleri Özyer ve Öztürk, üniversitenin her alanda gelişip büyüdüğünü ve örnek bir üniversite haline geldiğini vurguladı. Bu arada Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, her alanda yatırımların sürdürüldüğüne işaret ederken, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar da üniversitenin ulusal ve uluslararası alanda aranan seçkin mezunlar yetiştirdiğini dile getirdi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA ÜNİVERSİTESİNE 2 MİLYON LİRA ÖDENEK
tarih Tarih: 19.10.2016, 12:49 okunma Okunma: 727
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales