Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA ORMANSPOR EGE BÖLGE ŞAMPİYONU
MUĞLA ORMANSPOR EGE BÖLGE ŞAMPİYONU

                Muğla’da  düzenlenen Gençler Basketbol Ege Bölge Şampiyonası’nda, finalde rakibi Antalya BŞB yi 75 -70 yenen Muğla Ormanspor Basketbol Genç Takımı, Ege Bölge Şampiyonu oldu. Muğla Ormanspor, 5 - 9 Nisan’da Konya’da düzenlenecek olan Anadolu Şampiyonası’nda Ege Bölgesi’ni temsil edecek.
               
15 - 19 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşen şampiyonada Muğla Ormanspor; Isparta Bölge Spor’u 101 - 50, Uşak Sportif’i 73 -72, Aydın Kavak A.L. Spor’u 63 - 75 ve Denizli Yüksek Çıta Spor’u da 80 - 58 yenerek Finalde B Grubu birincisi Antalya BŞB ile karşılaşmaya hak kazandı. Finalde Antalya karşısında baştan sona önde götürdüğü karşılaşmayı 2 önemli oyuncusunun cezalı olması ve Kontenjan oyuncusunun da olamamasına rağmen 75 - 70 kazanarak, 5-9 Nisan’da Konya’da düzenlenecek olan Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. , Muğla Ormanspor’un 1999 doğumlu oyuncusu Oktay Akbaş ta en değerli oyuncu seçildi.


                Final karşılaşması sonrasında düzenelenen ödül töreninde oyuncuları tek tek tebrik eden Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici ve Yönetim kurulu üyeleri, sporculara Konya’da düzenlenecek Turnuvada başarılar diledi. Sezon boyunca yönetimin verdiği destek ve Özel Muğla Final Lisesi ile ortak bir çalışma yürüttüklerini söyleyen Muğla Ormanspor Genç Takımlar Antrenörü Onur Metin, “Şanssızlıklar, sakatlıklar yakamızı bırakmasa da oyuncularımız gerçekten çok önemli bir mücadele sergileyerek bu şampiyonluğu hak ettiler. Ben hepsini alınlarından öpüyorum.Başta Kulüp Başkanımız Vedat Dikici’ye ve yönetim kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hiçbir konuda eksiklik hissetmedik. Buda başarıyı tetikledi. Bununla beraber A Takımlar Baş Antrenörümüz Hamdi Gürgen bu süreçte bizi hiç yalnız bırakmadı. Ben bu başarı serüvenimizde destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Hedefimiz Anadolu Şampiyonasından da zaferle ayrılmak.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA ORMANSPOR EGE BÖLGE ŞAMPİYONU
tarih Tarih: 24.03.2016, 00:30 okunma Okunma: 1305
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales