Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’NIN TANITIM YÜZÜ MENTEŞE BELEDİYESİ
MUĞLA’NIN TANITIM YÜZÜ MENTEŞE BELEDİYESİ

                Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Türkiye’nin öncü belediyelerinin tanıtımının yapıldığı “Cumhuriyet Halk Partisi Çalışıyor, Türkiye Kazanıyor” tanıtım günleri kapsamında, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi,  Ankara’da görücüye çıkıyor.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Menteşe Belediyesi bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerini, hayata geçirdiği ve üzerinde çalıştığı projelerini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde 02 Kasım – 10 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak tanıtım günlerinde, hazırladığı sunum, tanıtım filmi, afiş ve görseller eşliğinde katılımcılara aktaracak.
                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yaptığı açıklamada, “Genel Merkezimiz, ilçe belediyelerin yapmış olduğu projeleri aktaracağı tanıtım günleri düzenliyor. Menteşe Belediyesi olarak bizleri de davet ettikleri “Cumhuriyet Halk Partisi Çalışıyor, Türkiye Kazanıyor” projesi kapsamında biz de bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerimizi, hayata geçirdiğimiz ve üzerinde çalıştığımız projelerimizi, tanıtım filmimiz, yayınlarımız, afişlerimiz ve görseller eşliğinde katılımcılara sunacağız.” dedi.

                Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile 2 Kasım Çarşamba Günü yapılacak açılış gününde, Menteşe Belediyesi, Genel Merkezin girişine kuracağı Muğla Evi, Kuzulu Kapı, Yörük Çadırı ve dokuma tezgahı ile kentin kültürel değerlerini sergileyecek. Tanıtım günlerinde ayrıca Geri Dönüşüm Parkı, yöresel ürünlerin, lezzet ve tatların sunulacağı stantlar açılacak, kitapçıklar, bültenler, dergiler ve broşürler dağıtılacak. 
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA’NIN TANITIM YÜZÜ MENTEŞE BELEDİYESİ
tarih Tarih: 31.10.2016, 13:47 okunma Okunma: 761
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales