Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA MUHTARLARI DERDİNİ BÜYÜKŞEHİRE ANLATACAK
MUĞLA MUHTARLARI DERDİNİ BÜYÜKŞEHİRE ANLATACAK

                   Muğla Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan, Muhtarlar Masası Birimi ile muhtarların doğrudan Büyükşehir belediyesi ile irtibata geçmesi sağlanacak.
                       Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  Muhtarlar, Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi numarası 444 48 01 çevirdikten sonra sadece “8”i tuşlayarak bu birime ulaşabilecek. Muhtarlar Masası da gelen her türlü başvuruyu inceleyip, ilgili birim ya da kurumlarla irtibata geçerek başvurulara çözüm bulup, inceleme sonucunu başvuru sahibine iletecek.
                Bilgi veren Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, 30 Mart Yerel seçimlerinden sonra kapatılan beldeler ve köylerin mahalle statüsüne geçmesi ile Muğla ili genelinde 550 muhtarın olduğunu, muhtarlarla Büyükşehir Belediyesi arasında kuvvetli bir iletişimi sağlamak için Muhtarlar Masası Birimi’ni kurduklarına dikkat çekerek, “Kapatılan beldeler ile nüfusa göre muhtarlarımızın da sorumluluk alanı genişledi. Vatandaş herhangi bir hizmet eksikliğinde ya da şikayetinde önce muhtara başvurur. Muhtarlarımız bizim için bulundukları mahallelerde Büyükşehir Belediyesi’nin bir yetkilisi, bir görevlisi konumundadır ve bizim için önemlidir. Muhtarlarımızla sağlıklı ve kuvvetli bir iletişim için Muhtarlar Masası Birimi’ni oluşturduk.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA MUHTARLARI DERDİNİ BÜYÜKŞEHİRE ANLATACAK
tarih Tarih: 16.10.2014, 12:35 okunma Okunma: 957
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales