Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ MECLİSTE
MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ MECLİSTE

                1 Kasım seçimi sonrası oluşan  26. Dönem TBMM’de, Muğla Milletvekilleri AK Parti’den Marmarisli Nihat Öztürk ve CHP’den Fethiyeli Nurettin Demir yemin ederek göreve başladı.
                Yemin töreni öncesinde; AK Parti Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer Muğla’dan gelen teşkilat mensupları ve misafirlerini TBMM’de ağırladı. Öztürk’ü eşi Mübeccel Öztürk ve Kızı Tuana Öztürk te yalnız bırakmadı.

                Öztürk’ün yazılı yaptığı açıklamada; “TBMM 26. Dönem Muğla Milletvekili olarak yemin ettim. Allah bize bu Millete efendilik değil, hizmetkâr olmayı nasip etsin. Aldığım sorumluğun farkındayım, Rabbim son nefesimize kadar Milletimize ve Muğla’ya hizmet etme mutluluğunu yaşatsın.” denildi.

CHP’Lİ DEMİR 3. DÖNEM YİNE VEKİL

                TBMM’de, 24. ve 25. dönemde yaptığı çalışmalarla cezaevleri, göçmenlerin sorunları ve sağlık alanı başta olmak üzere Muğla’nın sorunlarını sürekli gündemde tutarak çözüm önerileri sunan CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, 26. Dönemde de çok çalışacağını belirtti.
                Demir’in yazılı verdiği bilgiye göre;  Meclis takvimine göre yemin töreninin ardından 21 Kasım 2015 Cumartesi  tarihine kadar, Meclis Başkanlığı için başvurular yapılacak, ardından 22 Kasım 2015 Pazar günü saat 15.00’de Meclis Başkanlığı seçimi için toplanılacak.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ MECLİSTE
tarih Tarih: 18.11.2015, 13:43 okunma Okunma: 1287
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales