Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA İŞ DÜNYASI SİYASET YERİNE BİRLİK İSTİYOR
MUĞLA İŞ DÜNYASI SİYASET YERİNE BİRLİK İSTİYOR

                Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen 27. Muğla Odaları ve Borsası Ortak Toplantısı Fethiye DSİ Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
                Fethiye’de düzenlenen 27. Muğla Odaları ve Borsası Ortak Toplantısında konuşan Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, ülkede yaşanan terör saldırılarını lanetlerken, milletvekillerine, hiç değilse bu hassas süreçte siyaset yapmamalarını ve teröre karşı birlik beraberlik içinde çalışmaları çağrısında bulundu.
                 MUTSO’dan verilen bilgiye göre; Muğla Valisi Amir Çiçek, AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, CHP Muğla Milletvekilleri Akın Üstündağ ve Ömer Süha Aldan, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan’ın da konuk olduğu toplantıya Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, MUTSO Meclis Başkanı Şükrü Altınay, yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, odaların başkan ve temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
                Terör saldırılarının gündemi oluşturduğu toplantının açılışında konuşan MUTSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş da, Ankara ve İstanbul’da ardı ardına meydana gelen patlamalardan dolayı duydukları üzüntüyü dile getirerek, hain terör saldırılarını lanetledi. Milletvekillerine de seslenen Başkan Karakuş, milletvekillerinin hiç değilse bu hassas süreçte siyaset yapmamalarını ve teröre karşı birlik beraberlik içinde çalışmaları çağrısında bulundu ve “Bunun sağlanabilmesi için de birlik beraberliğimizi korumamız şart.” dedi.
Toplantıda turizm ve tarım başta olmak üzere sektörlerin sorunlarına ilişkin görüş ve öneriler gündeme getirildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA İŞ DÜNYASI SİYASET YERİNE BİRLİK İSTİYOR
tarih Tarih: 20.03.2016, 22:15 okunma Okunma: 770
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales