Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA İL JANDARMADAN ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR
MUĞLA İL JANDARMADAN ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR

            Muğla İl Jandarma Komutanlığı, askeri gazinoda şehit aileleri, gaziler ve yakınları için iftar yemeği verdi. İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe; Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de katıldı.

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre yemekte söz alan Vali Çiçek; “Biz her zaman farklı yerlerde sizlerle buluşuyoruz. Muğla’da şehitlerimizin bize bıraktığı bu vatanı, bayağı, birliği, dirliği özellikle de cumhuriyetimizin değerlerini koruyarak şehitlerimize karşı görevimizi yerine getiriyoruz. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Bu emaneti en iyi şekilde korumak bizim en önemli görevimiz. Sizler bizim her zaman gönlümüzdesiniz. Sizin üzüntünüz bizim üzüntümüz, sevinciniz bizim sevincimizdir. Muğlalı vatandaşlarımız yardımsever olduğu, paylaşmayı, hoşgörüyü bildiği; devletini, bayrağını, milletini sevdiği için ramazanı iyi geçiriyoruz” dedi.
            Yemek sonrasında Muğla Valisi Amir Çiçek ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün,  Muğla’daki görevlerini tamamlayacak İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik ile Garnizon Komutan Yardımcısı Nejdet Koparan’a Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan teşekkür plaketlerini sundu. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA İL JANDARMADAN ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR
tarih Tarih: 14.07.2015, 01:16 okunma Okunma: 1051
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales