Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA HALKI ZAFER BAYRAMINI SOKAKLARDA KUTLAYACAK
MUĞLA HALKI ZAFER BAYRAMINI SOKAKLARDA KUTLAYACAK

                Muğla Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı vatandaşlarla birlikte kutlamaya hazırlanıyor. Programda Fener alayı Zafer Yürüyüşü Büyükşehir Belediye Orkestrası konseri de var.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi, bağımsızlığı ve vatan toprakları için Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bir araya gelen Türk Milleti’nin gururla kutladığı Zafer Bayramı’nın 94.yılını Muğla’da vatandaşları ile birlikte kutlayacak.
                Kutlama hakkında bilgi veren Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ali Zağlı; “Vatan ve millet savunması söz konusu olduğunda, ülke topraklarında kendini bu vatanın evladı kabul eden her bireyin canını dahi nasıl teferruat saydığının en büyük örneklerinden olan bu gün, tarih ve vatanımıza olan borcumuzu bir nebze de olsa ödeyebilmek için aslında hepimiz adına bir şans. Bugün sahip olduğumuz bağımsızlığımızın temellerinin atıldığı bu gururlu günün yıldönümlerinde, hepimiz ülkemize olan bağlılığımızı, vatanımıza olan sevgimizi daha derinden hissediyoruz ve haklı bir gururu yaşıyoruz. 94 yıl önce ülke topraklarımızın düşman işgalinden kurtulmasıyla birlikte kutlamaya başladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramımız, her yıl ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına minnet ve şükran duygumuzu perçinliyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak 30 Ağustos kutlamaları çerçevesinde Salı günü Muğla ili Menteşe ilçesi Cumhuriyet Meydanı’ndaki Zafer Yürüyüşü ve Büyükşehir Belediye Orkestrası konserinde coşku ve heyecanı birlikte yaşamak için tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA HALKI ZAFER BAYRAMINI SOKAKLARDA KUTLAYACAK
tarih Tarih: 27.08.2016, 13:27 okunma Okunma: 885
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales