Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA GENELİ MUHTARLAR BÜYÜKŞEHİRDE TOPLANIYOR
MUĞLA GENELİ MUHTARLAR BÜYÜKŞEHİRDE TOPLANIYOR

            Muğla Büyükşehir Belediyesi, yerel seçimlerden sonra büyükşehir statüsüne geçen, belde belediyelerin kapatılması ve köylerin mahalle statüsüne geçmesinden sonra oluşan 550 mahallenin muhtarlarını bir araya getiriyor. 

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Yerel seçimlerden sonra geçen 11 aylık süre içinde yapılan hizmetler, yapılması düşünülen projelerin anlatılacağı toplantıda muhtarların görüş, düşünce, istek ve talepleri alınarak hizmetin Muğla’da her noktaya ulaşması hedefleniyor.  18 Şubat Çarşamba günü saat 13.00’da Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek toplantıya Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve muhtarlar katılacak.

             Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Büyükşehir Belediyesi olan Muğla’da seçimden önce de söylediğim gibi muhtarlarımız bizim için çok önemli. Köylerimizin tüzel kişiliği mahalle olsa da orada hizmet eden muhtarlarımız Büyükşehir Belediyesi ile vatandaş arasındaki en kuvvetli bağımız. Bu yüzden Muğla Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Masası birimimizi hayata geçirdik. Bu yapacağımız toplantı ile de yerel seçimlerden sonra geçen 11 aylık süre içinde Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıklarımızı, yapacaklarımızı muhtarlarımıza yüz yüze anlatacağız ve onları tek tek dinleyeceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA GENELİ MUHTARLAR BÜYÜKŞEHİRDE TOPLANIYOR
tarih Tarih: 17.02.2015, 23:25 okunma Okunma: 905
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales