Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA GAZETECİLER CEMİYETİ GENÇLEŞTİ
MUĞLA GAZETECİLER CEMİYETİ GENÇLEŞTİ

                Ünal Türkeş’in başkanlığında geçen 23 yıl sonrası; Muğla Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, görevi genç gazetecilere devretti.
                Cemiyetten verilen bilgiye göre; 25 Nisan ‘da gerçekleştirilen Muğla Gazeteciler Cemiyeti Derneği Olağan Genel Kurulu’nda göreve getirilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Muğla Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanlığı’na oy birliği ile Süleyman Akbulut seçildi.  Yönetimde Kadir Tamer 2. Başkan, Kenan Gürbüz Genel Sekreter, Ferit Topaloğlu Sayman ve  Yüksel Savaş, Erkan İlik, Fatih Bozoğlu da üye olarak görev aldılar.
                Genç bir yönetim ile göreve başladıklarına dikkat çeken Muğla Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Süleyman Akbulut, “Geçtiğimiz Cumartesi günü tek liste ile gittiğimiz olağan genel kurulumuzda yönetim kuruluna seçilen üyelerimiz ile birlikte ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Genç ve dinamik isimlerden oluşan yönetim kurulu üyelerimiz ile yaptığımız toplantımızda hem görev dağılımı yaptık, hem de bundan sonraki süreçte yapacağımız çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Yaptığımız fikir alışverişinde önümüzdeki süreçte Muğla basının sorunlarının çözümü konusunda ve bunun yanı sıra, cemiyetimizin daha da etkin hale gelmesi için önemli adımlar atma kararı aldık. Bu düşüncelerimizi en kısa süre içinde hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Meslektaşlarımız bundan böyle, yaşadığımız mesleki sorunların yanı sıra, kısıtlanan haklarımızın temini noktasında kamuoyunda farkındalık yaratma yönündeki sesimizi hep duyacaklar. Sadece mesleki değil, manevi olarak ta meslektaşlarımız bizleri her an yanında bulabilecekler” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA GAZETECİLER CEMİYETİ GENÇLEŞTİ
tarih Tarih: 30.04.2015, 14:43 okunma Okunma: 886
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales