Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA EVLERİ ULA’DA TİP PROJE İLE YAPILACAK
MUĞLA EVLERİ  ULA’DA TİP PROJE İLE YAPILACAK

                Geçen yıl Menteşe Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanarak hayata geçirilen ve kırsal bölgede yaşayan vatandaşlarımızdan yoğun ilgi gören Tip Projeler, Ula Belediyesine örnek oldu.
                Menteşe Belediyesinden verilen bilgiye göre; Ula Belediye Başkanı Ümit Karaaslan, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile protokol imzalayarak, Tip projeleri en kısa zamanda Ula’da uygulamak istediğini belirtti.
                Ula Belediyesi ile yapılan imza protokolünde konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş: “6360 Sayılı Büyükşehir Kanunu kapsamında 48 köy ve 4 beldemizin mahalle statüsüne dönüşmesinin ardından, köy olan kırsaldaki yerleşim alanlarımız artık ilçemizin birer mahallesi oldu. Köylerimiz mahalle olduğu için buralarda ev yapmak isteyen vatandaşlarımız, şehir merkezindeki vatandaşlarımız gibi proje hazırlatmak ve bu projeler için yüksek ücretler ödemek durumda kalacaklardı. Menteşe Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın bu durumunu düşünerek, evlerinin projelerini hazırlayarak ücretsiz olarak vermeye karar verdik. 2015 yılında hazırladığımız projeler sayesinde, şu ana kadar 19 adet başvurumuzu aldık, bunlardan 9 adet tip projemizi ruhsatlandırarak, vatandaşlarımıza teslim ettik.  Hazırladığımız Tip Projelerimiz vatandaşlarımızın yoğun ilgisini ve takdirini topladı. Bu projemiz aynı zamanda Ula Belediyemize de örnek oldu. Projelerimizi Ula Belediyemizle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.  Ula’mıza hayırlı olsun.” dedi.         
                Ula Belediye Başkanı  Ümit Karaaslan da, “Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizde Ula’daki vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu projeleri uygun bulduk. Sağ olsun Başkanımız bizi kırmadı ve hazırladıkları projeleri bizimle paylaştılar. Başkanımıza, Ula Halkı adına teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA EVLERİ  ULA’DA TİP PROJE İLE YAPILACAK
tarih Tarih: 01.12.2016, 15:06 okunma Okunma: 862
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales