Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MEDEO MARMARİS’TE İLK TOPLANTISINI YAPACAK
MEDEO MARMARİS’TE İLK TOPLANTISINI YAPACAK

               Kuruluşunu tamamlayan ve bu yılın Eylül ayında ilk genel kurulunu gerçekleştiren Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası (MEDEO), Marmaris’te ilk bilgilendirme toplantısını yapacak.
                MEDEO Yönetim Kurulu Üyesi ve Marmaris Temsilcisi Serap Aydın verdiği bilgide,  ayakçı diye  tabir edilen, mesleğin standartlarını düşüren ve mesleği lekeleyen sektör ile alakası olmayan korsan ve kaçak iş yapmaya çalışan, kayıt dışı oluşumların önüne geçmek için MEDEO olarak mücadele edeceklerine dikkat çekerek; ”Artık sadece sertifika ile Emlak Danışmanlığı yapılamayacak. Emlak danışmanı olabilmek için öncelikle lise mezunu olma şartı var. Sonrasında Mesleki Yeterlilik Kurumu’ndan akredite olmuş bir kurum vasıtası ile Mesleki Yeterlilik Belgesi alınması zorunlu hale getirildi.
                Sektörümüzdeki son değişiklikler ve gelişmeler hakkında sektör temsilcilerimizi ve kamuoyunu bilgilendirmek için, 5 Haziran 2018 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren, Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik esaslarına göre yönetmeliğin önemi ve uygulanması için yapılacak olan mesleki çalışmalar, teknik ve hukuki uyum süreci ile birlikte yönetmelik şartlarına uygun Emlak Ofisi standardı konularının gündeme getirileceği; Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Ziya Ercan ve yönetim kurulu üyelerimizin de katılımıyla 20 Kasım Salı günü saat 11’de Marmaris Ticaret Odası Toplantı Salonunda sektör temsilcilerimizle bir araya geleceğiz.” dedi.
                Toplantıda ayrıca oda üyelerine; ofislerinde bulundurma zorunluluğu olan, uygulanacak fiyat tarifesi, oda üyelik belgesi ve kullanılacak ilgili sözleşmeler ücretsiz olarak verilecek.
AjansSevgi Marmaris

Muğla ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 

Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!..

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MEDEO MARMARİS’TE İLK TOPLANTISINI YAPACAK
tarih Tarih: 17.11.2018, 20:36 okunma Okunma: 1808
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales