Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’DA GÜNÜN ADI DALYAN’DI!..
MUĞLA’DA GÜNÜN ADI DALYAN’DI!..

            Ünlü sunucu Hakan Doğanay ve gençlerin sevgilisi Popcu Pamela, Muğla’yı Dalyan’dan coşturdu!..
            Muğla’nın Ortaca ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Dalyan Kefal Balığı Festivali, 3 binden fazla kişiyi, bir araya getirdi.

                Dün (3 Mart 2019) Ortaca Belediyesi, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Dalyan Su Ürünleri Kooperatifi (DALKO), Dalyan Deniz Tekne Kooperatifi ve Dalyan İztuzu Turizm ve Tanıtım Derneği işbirliğiyle düzenlenen festivalde sahne alan ünlü Sunucu Hakan Doğanay ve Pop Müzik sanatçısı Pamela, vatandaşların saatlerce ayakta eğlenmesini sağladı.

            Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, DALKO Başkanı Arif Yalılı, Dalyan İztuzu Turizm ve Tanıtım Derneği Başkanı Mehmet Çobanoğlu, MUTSO adına Meclis Başkanı H. Koray Özcan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Meclis Başkan Yardımcıları Deniz Dakikoğlu ve Miraç Cin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Tuncer ile Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahipliğinde gerçekleşen festilvalde vatandaşlara ücretsiz Kefal Balığı ikramı yapıldı.

            Törende söz alan MUTSO Başkanı MustafaErcan, “Dalyan doğasıyla, havasıyla, tarihi güzellikleriyle, kanalıyla, plajıyla, Caretta Carettalarıyla ülkemizin en eşsiz bölgeleri arasında yer almaktadır. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler, Odamız faaliyet alanı içerisinde bulunan tüm ilçelerimizde alternatif turizm çalışmalarını destekliyoruz. Çünkü temel hedefimiz; Muğla’nın turizmini yalnızca Deniz-Kum-Güneş ekseninden çıkartıp, Muğla’da turizmi 12 aya yaymak. Böylece ilimiz yıl boyunca misafirlerini ağırlamaya devam edecek. “ dedi.
 Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik de konuşmasında, “Bölgemizde turizmi 12 aya yaymak, turizmi çeşitlendirmek ve esnafımızın daha fazla kazanmasını sağlamak ve en önemlisi de istihdamı arttırmak için Dalyan’da çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Dalyan Kefali Türkiye’nin en özel balıklarından birisidir. Pazar payını yitirmekte olan bu balığı festivalle tekrardan canlandırmaya başladık. Bu fikrin sahibi olan DALKO Başkanı Arif Yalılı ’ya teşekkür ediyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA’DA GÜNÜN ADI DALYAN’DI!..
tarih Tarih: 04.03.2019, 14:26 okunma Okunma: 2165
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales