Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA'DA CUMHUR BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ
MUĞLA'DA CUMHUR  BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

                Muğla Barosu dün (16 Ekim 2016) yaptığı seçimle Baro Başkanı Avukat Cumhur Uzun’a yeniden görev verdi.
             Muğla Barosundan verilen bilgiye göre; Muğla  Barosu Yeni Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen tek adayla gidilen seçimde, Muğla Barosu Başkanı Av. Cumhur Uzun, kullanılan 666 oydan geçerli 625 oyun,  618’ini alarak yeniden Baro Başkanlığına seçildi.

                Seçim sonrasında  meslektaşlarına teşekkür eden Baro Başkanı Av. Cumhur Uzun, “Muğla barosu 85 yıllık tarihinde ilk kez kendi binasında gerçekleştirmekte olduğu genel kurulunu, bugün yapılan yönetici belirleme seçimleriyle birlikte sonlandırmış bulunuyor. Dün ve bugün yoğun olarak meslektaşlarımız, genel kurulumuza ve seçimlere ilgi gösterdi. Ben öncelikle genel kurulumuza ve seçimlere ilgi gösteren, ilimizin uzak ilçelerinden kalkıp Baro’ya ve mesleğine bu gününü, zamanını ayıran bütün meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Tek aday ve tek listeyle girdiğimiz seçimimin sonuçlarına göre, meslektaslarımızın, bizim önümüzde ki 2016-2018 dönemi içinde Baro yönetiminde olmamızı arzuladıklarını gördük.  Muğla Baro’sunu mevcut gelmiş olduğu noktadan daha ileri seviyelere taşımak üzere yine aynı ilk günkü azim ve şevkimizle çalışmaya devam edeceğiz.
                Muğla Baro’suna geçen dönemde, halen içinde bulunduğumuz güzel bir tesis kazandırdık. Detaylarıyla yakından ilgilenip meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma kavuşturduk. Yeni dönemde, sahip olduğumuz bu mekân içinde, meslektaşlarımıza daha faydalı, mesleğe yeni katılacak stajyerlerimize daha faydalı, Muğla’ ya, hukuka ve adalete katkı sağlayıcı çalışmalarda bulunmayı hedefliyoruz. “ dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA'DA CUMHUR  BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ
tarih Tarih: 17.10.2016, 21:19 okunma Okunma: 947
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales