Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA'DA BİSİKLETLİ OTOBÜS YOLCULUĞU BAŞLADI
MUĞLA'DA BİSİKLETLİ OTOBÜS YOLCULUĞU BAŞLADI

                Muğla  tarafından Akyaka, Köyceğiz, Ortaca , Fethiye’ye Büyükşehir otobüsleriyle gidecekseniz, yanınıza bisikletinizi de alabilirsiniz!..
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından, bisiklet kullanıcılarının daha rahat ve özgür seyahat etmeleri için Büyükşehir Belediye otobüslerine taktığı bisiklet aparatları, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
                Yaz sezonun yaklaşması ile birlikte Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Akyaka, Köyceğiz, Ortaca ve Fethiye güzergâhında hizmet veren toplu taşıma araçlarına takılan bisiklet aparatları ile vatandaşlar daha rahat seyahat ediyor ve  gidecekleri bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini bisikletle keşfetme şansı buluyor.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa verdiği bilgide,”Sahip olduğu tarihî ve doğal güzellikleriyle ülkemizin ve dünyanın turizm cenneti olan Muğlamız da gelişen bisiklet kullanımına katkı sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediye otobüslerine, bisiklet aparatları takmaya başladık. Yapılan bu uygulamanın sonucunda bisikletlerini kısa ve uzun mesafede kullanan vatandaşlar da seyahat rahatlığına kavuşup diledikleri yerlere bisikletleri ile gidebiliyor ve Muğla’nın doğal güzelliklerini keşfetme şansı buluyor. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda bisiklet aparatı uygulamamızı artırmayı planlıyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA'DA BİSİKLETLİ OTOBÜS YOLCULUĞU BAŞLADI
tarih Tarih: 30.03.2016, 02:07 okunma Okunma: 1016
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales