Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’DA BABALARA BEBEK BAKIMI EĞİTİMİ
MUĞLA’DA BABALARA BEBEK BAKIMI EĞİTİMİ

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi’nin anne adaylarının devam ettiği Gebe Okulunda bu kez, baba adayları için bebek bakımı eğitimleri başlatıldı.
                Menteşe Belediyesinden verilen bilgiye göre; Menteşe Belediyesi Gebe Okulunda, anne adaylarına verilen bebek bakımı dersine bu kez baba adayları da katıldı. Gebe okulu eğitimlerine katılan baba adaylarına; yeni doğan bebeğe silme banyo, küvet banyo, göz -burun - göbek bakımı, alt değişimi, bebek giydirilmesi, bebek masajı, güvenli tutuş ve bebeğin gazını çıkarma konularında eğitim verildi.

                Bebek üzerindeki sorumluluklar ve bebeğin bakımın da eşler arasında ortak yürütülmesi gerektiğine dikkati çeken Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Bebek bakımı sadece annenin değil babanın da sorumluluğundadır. Bu yüzden babalar da bebeğe gerekli zamanda gerekli müdahaleyi doğru bir şekilde yapabilmelidir. Bu sorumluluk çerçevesinde gebe okulu eğitimlerimize baba adaylarını da dahil ettik.” dedi.
                Yeni oluşturulan sınıflarla eğitime devam edilen Gebe Okuluyla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenler, Menteşe Belediyesi’nin 0 (252)214 48 80 - (Dahili) 6610 numaralı telefonundan bilgi alabilecekler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA’DA BABALARA BEBEK BAKIMI EĞİTİMİ
tarih Tarih: 27.01.2018, 23:32 okunma Okunma: 1763
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales