Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA CHP TEK YÜREK ARTVİN’E YÜRÜYECEK
MUĞLA CHP TEK YÜREK ARTVİN’E YÜRÜYECEK

                CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyunun, Artvin’de suikast derecesinde saldırıya uğraması, Muğla CHP İl Örgütü’nde büyük öfkeye neden oldu.
                CHP Muğla İl Başkanlığından verilen bilgiye göre; İl Başkanı Mürsel Alban yaptığı açıklamada;
saldırıyı kınayarak,”Doğru bildiğimiz yoldan ayrılmayacağız. Gerekirse Muğla'dan Artvin'e kadar yürürüz!" dedi.
                Başkan Alban açıklamasında; “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu  ve CHP Konvoyu'na Artvin’de yapılan hain terör saldırısını şiddetle kınıyor, çatışmada şehit olan askerimize Allahtan rahmet, ailesine başsağlığı ve yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Ayrıca, Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'na, partililerimize ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye'nin sigortasıdır. Teröristlerin saldırısından korkmayacak ve yılmayacaktır. CHP, 15 Temmuz darbe girişiminde tavrını, net ve tutarlı bir şekilde ortaya koydu. Demokrasiyi, Laik Türkiye Cumhuriyeti'ni, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ilke ve devrimlerini, Türk Bayrağı'nı savunup, CHP'nin bu ülke demokrasisi için ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi. Cumhuriyet Halk Partisi'ne yapılan bu saldırı, Türkiye'nin demokrasisine, laikliğine, Atatürk'e karşı yapılan bir saldırıdır.
                Bu saldırı ile CHP'nin önemini halkımıza daha fazla duyurmamız gerekiyor. Mücadelemize aynen devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi yaşadıkça, bizler var oldukça, bu ülkenin birlik beraberliğini bozdurmayacak ve mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz.  Ülkemizi daima birlik, beraberlik ve bütünlük içerisinde tutacağız. Ayrıştırmaya kalkanlara da müsaade etmeyeceğiz. Doğru bildiğimiz yoldan asla dönmeyeceğiz. Korkmuyoruz, yılmıyoruz ve sinmiyoruz. Hepimiz Kemaliz. Bir gider, bin geliriz! Bugün gerekirse Muğla'dan Artvin'e kadar yürüyerek dahi gideriz. Teröristler ise sadece düştükleri yeri yakabilir, güçlerini sadece kendilerini besleyenlere gösterebilir. Onlar sadece kinden ve öfkeden beslenir. Güçleri bize işlemez, bize sökmez. "Bu saldırıyı yapanlar kadar, ülkeyi bu hale getirenler de sorumludur. Edirne'den Kars'a, Muğla'dan Arvin'e kadar Türk Milleti olarak, bir bütünüz, biriz ve tek yüreğiz. Cumhuriyet Halk Partisi, dimdik ayaktadır. Programları aksatmadan ve iptal edilmeden var gücüyle, çalışmaları ise daha da çoğalarak devam edecek.  Gerek 15 Temmuz darbe girişiminde, gerekse daha öncesinde yapılan hukuksuzluklarda, daima, doğrunun, demokrasinin ve halkının yanında olan Genel Başkanımız, Artvin ziyaretinde, hangi örgüte mensup olursa olsun hainlerin saldırısına uğradı. Bu hain saldırı sadece Genel Başkanımız ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne karşı yapılmadı. Bu hain saldırı, ülkemizin birliği, dirliği için mücadele eden, ülkemizin milli menfaatlerini her platformda savunan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini, devrimlerini ve ileri görüşlülüğünü benimseyen Aydın Türk Milleti’ne karşı yapıldı.
                Cumhuriyet Halk Partisi olarak demokrasinin, barışın ve özgürlüklerin daima yanında olacağız. Atatürk ilke ve devrimlerinin ve de Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşaması için mücadelemize devam edeceğiz. CHP olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin doğusundan batısına, birlik ve beraberlik için çabalayacağız. “ dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA CHP TEK YÜREK ARTVİN’E YÜRÜYECEK
tarih Tarih: 26.08.2016, 23:19 okunma Okunma: 1488
Yorumlar
bu ülkeyi biz kurduk. hiç kimse asla yıkamaz. Çabaları boşa. Birlik ve beraberlik içinde olacağız.
Tarih: 27.08.2016 - 11:10 | Gönderen: selcuk tankaya
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales