Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA CHP GENÇLERE AKRAN EĞİTİMİ VERDİ
MUĞLA CHP GENÇLERE AKRAN EĞİTİMİ VERDİ

                Cumhuriyet Halk Partisi parti okulunun düzenlediği CHP Gençlik Kolları Akran Eğitimi ve Proje Yarışması 2. Etabı tamamlandı.
                CHP Muğla İl Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre;  Mayıs ayı içerisinde 4 hafta sonu 81 ili kapsayacak eğitimlerin ikinci ayağında, Ege Bölgesi illerinin katıldığı eğitim bu hafta sonu tamamlandı. Aydın, Denizli, Uşak, Afyonkarahisar ve Muğla illerinden gençler Muğla’da eğitime girdi. 3 gün süren eğitim sonunda sosyal proje yarışmasında;  Sosyal Proje Yarışmasının birincileri; Almanya’da SPD’nin gençlik kampına gönderilecek. İkinciler; Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile akşam yemeği yiyecek ve üçüncüler; grup toplantılarının birine onur konuğu olarak çağırılacak.

                Eğitimi; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP Menteşe İlçe Başkanı Erkan Aydın, CHP Gençlik Örgütleri Genel Başkan Yardımcısı Kemal Güneri ve CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban’da ziyaret ederek gençlerle görüş alışverişinde bulunup sorunlarını dinledi.
                Konuyla ilgili bilgi veren CHP Muğla Gençlik Örgütü Başkanı Tufan Erkan Yakar: ‘’Akran eğitimi çerçevesinde Aydın, Denizli, Uşak ve Afyonkarahisar’dan gelen arkadaşlarımızı ağırladık. Muğla evsahipiğinde yapılan bu eğitimi çok faydalı ve gerekli buluyorum. Eğitim kapsamında yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı bulup geldikleri illerinde bölgesel ve siyasi sorunlarını dinleme fırsatımız oldu. Eğitim dışında da çeşitli aktivitelerimiz oldu. Akyaka’da beraber tekne turuna katıldık ve ertesi günde Menteşe İlçemizde düzenlenen Yörük Türkmen Şenliğine gittik. Yöremizin örf ve adetlerinin arkadaşlarımız yakından görme imkanı buldu. Bu tür eğitimlerin sıkça yapılması gerektiğini düşünüyorum. Umarım arkadaşlarımız Muğlamız ve bizlerden memnun kalmışlardır. Kendilerini ağırlamaktan mutluluk duyduk.’’ dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA CHP GENÇLERE AKRAN EĞİTİMİ VERDİ
tarih Tarih: 01.06.2016, 12:32 okunma Okunma: 977
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales