Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA CHP EFENDİLİK YAPMAZ HİZMET YAPAR
MUĞLA CHP EFENDİLİK YAPMAZ HİZMET YAPAR

            CHP Muğla İl Başkanlığı yayınladığı basın açıklamasıyla AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci’nin Marmaris'te yaptığı açıklamasına tepki verdi.
            Açıklamada, AK Parti Muğla İl Başkanı Küreci’nin, Marmaris İlçe Danışma Kurulu toplantısında söylediği "Bu ülkenin %50 si bu ülkenin gerçek sahipleri ve bu ülkede hizmet aşkı olan insanlar olduğu müddetçe de o yüzde 50 bu milletin efendisi olacaktır.” sözlerine karşılık:
           Akp İl Başkanı Küreci zihniyeti Marmaris İlçe Danışma kurulunda kendini gösterdi. "Bu ülkenin %50 si bu ülkenin gerçek sahipleri ve bu ülkede hizmet aşkı olan insanlar olduğu müddetçe de o yüzde 50 bu milletin efendisi olacaktır.” cümlesini kuran Küreci’ye “Millete efendilik yoktur, hizmet vardır” sözünü hatırlatır, aldıkları oy oranının hükümeti değil bütün milletin hükümeti olmalarını tavsiye ediyoruz.  Belkide Küreci’ye en iyi örnek, Muğla’da Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yüzde 49.5 oyla bütün Muğla’ya, bütün ilçelerine eşit, adil bir anlayışla hizmet götürüyor olmasıdır. Çünkü Muğla’da millete efendilik yoktur, gece, gündüz, mesai saati gözetmeden sevgi, hoşgörü, güleryüzle hizmet anlayışı vardır. Takdir her zaman vatandaşlarımızındır.” denildi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA CHP EFENDİLİK YAPMAZ HİZMET YAPAR
tarih Tarih: 28.01.2016, 02:32 okunma Okunma: 891
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales