Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA CHP’DE HEDEF EN AZ 5 MİLLETVEKİLİ
MUĞLA CHP’DE HEDEF EN AZ 5 MİLLETVEKİLİ

                     Muğla CHP’de ortak görüş:” Muğla CHP 24 Haziran seçimlerinde, 4 Milletvekilini garantiler, 5. Milletvekilimiz seçilirse de, bu da örgütün gücünü ortaya koyar!..”
                 Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili adayları seçimlere yaklaşık 3 hafta kala, kamuoyuna ve basına tanıtıldı.

                Muğla Merkez ilçe Menteşe’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde geçen Pazartesi gerçekleşen ve izdiham yaşanan toplantıya CHP’li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar katılmazken, Muğla geneli partili belediye başkanları ve ilçe örgütleri kalabalık ekipler halinde gelerek, adaylara destek verdiler.

                 CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Milletvekili Nurettin Demir, CHP’li belediye başkanları, İl ve İlçe örgütleri yönetimlerinin tamamının katıldığı toplantıda; Muğla genelini temsilen Eski İl başkanı Mürsel Alban, Milas’tan Eğitimci Suat Özcan, Köyceğiz’den Avukat Burak Erbay,  Kavaklıdere’den Sendikacı Süleyman Girgin, Seydikemer - Fethiye’den Eczacı İbrahim Ertürk, Bodrum’dan Avukat Emine Yenilmez Aydemir ve Marmaris’ten Avukat Yamaç Kaya’dan oluşan 7 kişilik Milletvekili aday listesi, dakikalarca alkışlanarak, partililerden güvenoyu aldı.

                 Partili kulislerinde ortaya çıkan ağırlıklı ortak görüş ise; ”Muğla'nın Milletvekili saysı 6 iken CHP olarak 4’ü zorluyor ama hep 3’te kalıyorduk. Bu kez durum farklı. Muğla milletvekili sayısı 7 oldu ve Muğla CHP bu defa öncekilere göre  gençleştirilmiş, parti tabanından gelen, Muğla’nın hemen her yerini temsil gücü olan bir liste karşımızda. 24 Haziran seçimlerinde Muğla CHP 4 Milletvekilini garantiler, 5. Milletvekilimiz seçilirse de, bu da Muğla CHP’nin gücünü ortaya koyar.” şeklindeydi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

Kanal EGE İzlemek için:
Türksat/Frekans 12729.dikey30000 sembol fec otomatik

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA CHP’DE HEDEF EN AZ 5 MİLLETVEKİLİ
tarih Tarih: 02.06.2018, 00:42 okunma Okunma: 897
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales