Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA CHP ÇİFTÇİNİN YANINDA
MUĞLA CHP ÇİFTÇİNİN YANINDA

            Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye Ziraat Odası, Türkiye Haller Birliği, Türkiye Tohumcular Birliği tarafından ilk defa düzenlenen Bitkisel Ürünler ve Üretim Girdileri Sergisi; Fethiye Karaçulha Toptacı Hali’nde açıldı.
            Serginin açılışına CHP Muğla Milletvekilleri Prof.Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Dr. Osman Gürün, Türkiye Haller Birliği Başkanı Yüksel Tavşan, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiye Hal Birliği Başkanı Atabey Akgün de katıldı.

            Üreticilerle, üreticilere araç  gereç malzeme sağlayanların bir araya geldiği sergide söz alan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “ Muğla’nın Büyükşehir olmasından sonra Karaçulha, Ortaca, Karadere, Kumluova, Eşen Halleri Büyükşehir Belediye’mize devredildi. Yaptığımız çalışmalarla hallerin sorunlarını, ihtiyaçlarını belirledik. Alt yapı, aydınlatma, işçi bekleme yerleri, hal giriş çıkışlarını kontrol altına alma gibi iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirdik. Üretici alacakları ile ilgili düzenlemeler yaptık ve teminat koyduk. Sistemin kurulu olduğu Gezici bir denetleme aracını hizmete sokarak hale girmeden geçen malları denetim altına aldık. Burada önemli olan üreticinin ve halcinin ortak menfaatlerini korumak ve birlikte oldukları yapıyı kurmak. Üreticimiz kendi toprağına, bölgesel ürünlerine sahip çıkıyor, bütün sıkıntılarına rağmen bunları yetiştirmeye devam ediyor ve ülkemize katma değer olarak kazandırıyor. Bizim mutlak suretle tarımı desteklememiz ve üreticimizin yanında olmamız gerekiyor. Kooperatifleşmeyi teşvik etmeli, daha güçlü bir Muğla için birlikte üretmeliyiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA CHP ÇİFTÇİNİN YANINDA
tarih Tarih: 09.04.2015, 00:25 okunma Okunma: 1074
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales