Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRİN İTFAİYESİ DE BÜYÜK
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRİN İTFAİYESİ DE BÜYÜK

            Muğla Büyük Şehir Belediyesi itfaiyecileri; hem olaylara müdahale ediyor, hem de vatandaşları eğitiyor.
             Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, yerel seçimlerden sonra Büyükşehir olan Muğla’da; 243 ev, 62 iş yeri, 130 araç, 77 depo, 4 tekne, 802 ot anız  ve  116’sı orman yangını olmak üzere, toplam 1434 yangına müdahale etti.
            Teşkilatlanması ve yapılanmasını en hızlı şekilde tamamlayarak görevini yerine getirmeye başlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı,  Muğla ili genelinde 31 Mart - 30 Eylül tarihleri arasındaki  6 aylık sürede; 1434 yangın, 237 kaza - kurtarma , 26 su baskını olmak üzere toplam 1697 olaya müdahale etti. Bununlada kalmayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığ düzenlediği ı 36 eğitim faaliyetiyle, 970 kişiye teorik ve uygulamalı yangın eğitimi verdi.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Raşit Çöl; itfaiye Teşkilatı’nın 24 saat görevinin başında olduğunu, bütün ilçelerin birbirleriyle koordineli çalışarak,  Muğla’ya hizmet ettiklerine dikkat çekti.
             Çöl; “Muğla’da bütün İtfaiye Teşkilatı Muğla Büyükşehir Belediyesi görev ve yetki alanına girdi. İtfaiye Teşkilatı olarak bütün ilçelerimizde teşkilatlanmamızı ve yapılanmamızı tamamlayarak,  vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladık. Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı 13 Grup Amirliği, 35 itfaiye istasyonu, 48 merdivenli ve su tankerli arazöz, 50 su tankerli arazöz, 9 hizmet aracı, 6 kurtarma aracı, 8 farklı özelliklerdeki aracı olmak üzere toplam 121 aracı ve 314 personeliyle Muğla ilindeki olaylara müdahale etmekte ve vatandaşları eğitim faaliyetleri düzenlemektedir. İtfaiye Teşkilatımız Muğla ili genelinde ilçeleriyle uyum içinde çalışmakta ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için 24 saat görevinin başındadır.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİRİN İTFAİYESİ DE BÜYÜK
tarih Tarih: 18.10.2014, 22:10 okunma Okunma: 1300
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales