Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR’DEN ZABITAYA EĞİTİM
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR’DEN ZABITAYA EĞİTİM

                Muğla ili genelinde görev yapan zabıtalara, “Zabıta konuları ile İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatları” konulu, hizmet içi eğitim verilecek.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi başkanlığında, Büyükşehir Zabıta 4. Koordinasyon toplantısı yapıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ilçe zabıta müdürlerinin katıldığı toplantıda Büyükşehir zabıtasının ilçe zabıta müdürlükleri ile koordineli çalışarak sorunlar karşısında birlikte çözüm önerileri görüşüldü.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Şevket Gülen, zabıtanın birlik ve beraberlik içinde olmasının önemine değinerek; “Birlik ve beraberlik içinde olursak vatandaşa daha kaliteli hizmet veririz. Büyükşehir zabıtamız ve ilçe zabıtalarımız koordineli olarak çalıştığında daha huzurlu bir çalışma ortamına sahip oluruz. “ dedi.
                Toplantı sonrasında Muğla ili genelindeki zabıta personeline, 22 - 23 Aralık 2014 tarihlerinde, “Zabıta konuları ile İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatları Eğitimi”  konulu hizmet içi eğitim verilmesi kararı alındı. Eğitimler 22-23 Aralık 2014 tarihlerinde 09.30 - 16.15 saatleri arası,  Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR’DEN ZABITAYA EĞİTİM
tarih Tarih: 18.12.2014, 02:02 okunma Okunma: 1213
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales