Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN TOPLU ULAŞIMDA İNDİRİM
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN TOPLU ULAŞIMDA İNDİRİM

              Ama bir şartla!..
       20 Şubat’ta başlayacak uygulamada, İkinci biniş 1 saat içinde olursa!..

            Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşım hizmetleri kapsamında, belediye araçlarını kullanan vatandaşların 1 saat içindeki ikinci binişlerinde %50 indirimli fiyat uygulamasına başlıyor.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığınca yapılan toplu ulaşım hizmetlerinde, Elektronik Muğla Kent Kart ile belediye araçlarını kullanan vatandaşların indirme noktalarından başka bir hatta giden belediye araçlarına binişlerinde, ilk elektronik kart okutma süresinde başlayarak 1 saat içindeki ikinci binişlerinde %50 indirimli fiyat uygulaması 20 Şubat 2015 tarihinden itibaren başlıyor.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa yaptığı açıklamada, “Toplu ulaşımda belediye araçlarını kullanan vatandaşlarımızın 1 saat içindeki ikinci binişlerinde %50 indirimli seyahat etmelerini sağlayan hizmetimiz 20 Şubat 2015 tarihinden itibaren yürürlüğe giriyor. Büyükşehir Belediyemiz olarak Muğla ili genelinde uygulanacak bu hizmetimiz ile vatandaşlarımıza daha ekonomik ve daha rahat seyahat etme imkanı sunacağız.” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN TOPLU ULAŞIMDA İNDİRİM
tarih Tarih: 12.02.2015, 00:59 okunma Okunma: 1189
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales