Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN SOKAK HAYVANLARINA AMBULANS
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN SOKAK HAYVANLARINA AMBULANS

           Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı; vatandaşlara daha sağlıklı hizmet verebilmek için araç filosunu genişletti.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden bugün (01 Ekim 2014) verilen bilgiye göre; Sağlık ve sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Mezbaha Tesisleri Şube Müdürlüğü Menteşe Mezbaha Tesisleri’nde hizmet vermek üzere, 10 ton kapasiteli et taşıma aracının yanı sıra Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü, sokak hayvanları ile ilgili hizmetlerde kullanılmak üzere kapalı kasa araç ve Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü ise tam donanımlı bir cenaze nakil aracını hizmete sundu.
                Mezbaha tesislerinde kullanılan et taşıma aracının, 10 ton kapasiteli frigorifik(soğutmalı), sağlık ve hijyenik koşulları taşıyan son teknolojik imkanlarla donatıldığı belirtilirken, sokak hayvanları ile ilgili kullanılacak araç ise hayvan ambulansı şeklinde dizayn edilerek, acil durumlar ve trafik kazası gibi durumlarda kullanılacağı açıklandı. Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermeye başlayan cenaze nakil aracı ise özellikle il dışı cenaze nakillerinde kullanılacak.
                Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç yaptığı açıklamada; “Cenaze nakil aracımız Özellikle dar gelirli vatandaşlarımızı zor durumda bırakmamak için il dışı cenaze nakillerinde kullanılacak. Mezbaha tesislerimize aldığımız et taşıma aracımız son teknoloji ile donatılmıştır. Bu sayede etler, soğuk zincir kırılmadan hijyenik koşullarda taşınmış olacak. Sokak hayvanlarımız için hizmete sunduğumuz araç ise acil durumlar ve trafik kazası gibi durumlarda hayvanlarımıza yardım etmek için tasarlandı. Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını taleplerini dikkate alarak hizmetlerimize devam edeceğiz.” dedi.
                Cenaze nakil aracı hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar, Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na 444 48 01 numaralı telefondan veya 188 Cenaze Hizmetleri numarasından ulaşabilecekler.
(Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN SOKAK HAYVANLARINA AMBULANS
tarih Tarih: 01.10.2014, 21:58 okunma Okunma: 1194
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales