Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK

            Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Muğla ili genelinde yaşayan yoksul, kimsesiz, evsiz, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için sosyal yardım çalışmalarına devam ediyor. 

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; sosyal yardım değerlendirme kurulunun Aralık 2014 ve Ocak 2015 tarihleri arasında tespit ettiği 31 ihtiyaç sahibi aileye ulaşılarak destek sağlandı. Ayrıca maddi sorunlarla karşılaşan öğrencilere kırtasiye yardımları yapılırken, doğal afetler sonucunda mağdur olan vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik çalışmalara devam ediliyor.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç yaptığı açıklamada; “Türkiye'nin en genç Büyükşehir Belediyelerinden olmamıza rağmen sosyal hizmetler alanında vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için etkin ve özverili bir çalışma yürütmekteyiz. Sosyal yardım inceleme kurulumuz vatandaşlardan gelen yardım taleplerini değerlendirerek en kısa zamanda geri dönüş yapıyor. Sosyal belediyecilik anlayışı ile  hareket ederek herzaman vatandaşlarımızın yanında olup hizmet etmeye devam edeceğiz.”dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE NEREYE GİDİLİR
NEREDE KALINIR?.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK
tarih Tarih: 17.02.2015, 00:30 okunma Okunma: 896
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales