Marmaris Bülten
ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE ANKET - MARMARİS’İN BAŞARISININ NEDENİ?
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR SOKAK CANLARINI SAHİPLENDİRİYOR
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR SOKAK CANLARINI SAHİPLENDİRİYOR

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR SOKAK CANLARINI SAHİPLENDİRİYOR
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik ‘Satın Alma, Sahiplen!çağrısıyla 2014 yılından bu yana 2 Bin 48 can dost sıcak yuvalarına kavuştu.
                Muğla Büyükşehir Belediyesinden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’nin sayılı barınaklarından birisi olarak Menteşe ilçesi Akçaova-Yeşilyurt mahalleleri yolu üzerinde 37 Bin 349 metrekarelik araziye inşa edilen Geçici Hayvan Bakımevi’nde sahiplendirilen hayvan sayısı gün geçtikçe artıyor.

                İçerisinde ilk kabul ünitesi, yavrulu anne bakım ünitesi, karantina ünitesi, muayene ünitesi, ameliyathane ünitesi, müşahede ünitesi, kedi üniteleri, açık-kapalı kafesler ve doğal yaşam parklarının bulunduğu Geçici Hayvan Bakımevinde, can dostların klinik ihtiyaçlarının karşılanmalarının yanı sıra sahiplendirilerek sıcak bir yuvaya kavuşması için de çalışmalar yapılıyor. 
                Bu kapsamda Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin “Satın alma, sahiplençağrısıyla vatandaşlar bugüne kadar 2 Bin 48 hayvana evinin kapılarını açtı.
                Hayvanlara evlerini açan vatandaşlara teşekkür eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Muğla’mızda vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu için görev ve sorumluluk alanlarımızda en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Muğla’mızın çevresini, doğasını koruyan hizmetlerin yanında can dostlarımızın sağlığı, korunması ve yaşam alanları için de hizmet üretiyoruz. Doğal Yaşam alanları, teknik donanımı ile Türkiye’nin en iyi barınaklarından birini ilimize kazandırdık. Bakımevlerinde hayvanlarımızın aşıları, tedavileri ve bakımları uzman personelimiz tarafından özenle yapılıyor. Sağlığına kavuşan can dostlarımızın sahiplendirilmesi, yeni bir ailesinin olması ise bizleri ayrıca mutlu ediyor. Vatandaşlarımıza satın almayın, sahiplenin çağrımızı bir kez daha buradan yineliyor, bugüne kadar can dostlarımızı sahiplenen hemşerilerimize de teşekkür ediyorum. dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR SOKAK CANLARINI SAHİPLENDİRİYOR
tarih Tarih: 13.08.2020, 23:10 okunma Okunma: 9120
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales