Marmaris Bülten
KAZAK SANATÇI BEKISHEVA TABLOLARI ALICISINI BEKLİYOR MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR VE MUTSO SEÇİM SONRASI DA BİRLİKTE
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR VE MUTSO SEÇİM SONRASI DA BİRLİKTE

            Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP il ve ilçe teşkilat yöneticileri ve partililerden oluşan heyet, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

            MUTSO’dan verilen bilgiye göre;  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve beraberindekiler önce Oda çalışanlarını sonrasında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette MUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Murat Can, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Çorlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Öcal, Meclis Üyeleri Zekai Çakmak ve Mustafa Kale de hazır bulundu.

            CHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, yerel yönetimler ile sivil toplum kuruluşları işbirliğini önemsediklerini vurgularken, Muğla’nın marka değerlerinin öne çıkarılmasının önemine dikkat çekti. Başkan Ercan ayrıca, Belediye Başkanları Gürün ve Gümüş’e seçim çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

            Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de, MUTSO’nun ilimiz sosyo-ekonomik yapısının gelişmesinde önemli bir rol oynadığını savunarak, yerel seçimler sonucunda tekrar göreve gelmeleri durumunda bu çalışmalarına katkı koyacaklarını ifade etti.

            MUTSO Başkanı Mustafa Ercan’ın, göreve tekrar seçilmeleri durumunda ne gibi projeler sunacakları yönündeki sorusu üzerine de bilgilendirmede bulunan Başkan Gürün, kırsalla kıyısalın birleşmesine önem verdiklerini, nüfusun yüzde 60’ının olumsuz tarım politikalarına rağmen tarım faaliyetinde bulunmaya çalıştığını, bunun için de aynı zamanda bir tarım ve hayvancılık şehri olan Muğla’da, tarım ve hayvancılığının gelişmesine yönelik projelere ağırlık vereceklerine dikkat çekti. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR VE MUTSO SEÇİM SONRASI DA BİRLİKTE
tarih Tarih: 28.02.2019, 00:13 okunma Okunma: 1901
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales