Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR MİLLİ TAKIMA SPORCU YETİŞTİRECEK
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR MİLLİ TAKIMA SPORCU YETİŞTİRECEK

            Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Muğla Belediyespor kulübünden 1.Lig Erkek Hentbol takımını devralarak Muğla’yı Hentbol 1.Liginde temsil edecek.

            GeçenEylül ayında kuruluşunu tamamlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Kulübü; hentbol, voleybol, okçuluk, masa tenisi, tenis ve hokey branşlarında faaliyet göstermeyi planladı.      

            Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, yeni oluşturulan Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’yle; bütün spor branşlarına önem verileceğini,  yeni yapılacak spor yatırımlarıyla farklı spor branşlarında birçok gencin Türkiye’yi milli takımlar seviyesinde temsil etmesinin yolunun açılacağına dikkat çekerek; “Ülkemizde futbola verilen önem ve yapılan yatırımlar diğer spor branşlarına da yapılmalı ve bu konuda önemli adımlar atılmalıdır. Ülkemizin olimpiyatlarda ya da diğer spor müsabakalarında kendini gösterebilmesi, madalyalar kazanabilmesi için her spor branşına önem vermeliyiz. Yüzme, atletizm, okçuluk, tenis gibi farklı spor dallarında yeteneği olan ya da bu sporları yapmak isteyen gençlerimize tesislerle ve kulüplerle destek olmalı, onları spora yönlendirmeliyiz. Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurduğumuz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ile farklı branşlarda spor yapmak isteyen gençlerimizi bir araya getirmeyi ve onları spora yönlendirmeyi amaçlıyoruz.” dedi. 
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR MİLLİ TAKIMA SPORCU YETİŞTİRECEK
tarih Tarih: 22.10.2014, 11:08 okunma Okunma: 1187
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales