Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR HAYVANSEVERLİĞİ TEŞVİK EDİYOR
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR HAYVANSEVERLİĞİ TEŞVİK EDİYOR

                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Fethiye’den başladığı , “Hayvan sevgisi, sokak hayvanlarının korunması” ağırlıklı bilgilendirme çalışmalarını, Marmaris, Bodrum gibi önemli turizm merkezleri başta olmak üzere, Muğla’nın tüm ilçelerinde yapması bekleniyor.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Fethiye İlçesindeki Üstün Dökmen Küçük Şeyler Anaokulu öğrencilerine, hayvan sevgisi, sokak hayvanlarına nasıl davranılması gerektiği ve hayvanların korunmasının önemi konusunda bilgiler verdi. Farklı yaş grubundan çocukların katıldığı bilgilendirme ve eğitim çalışmasında hayvan hakları konusunda bilgiler verilirken, ailelere de Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar ve hizmetler konusunda broşürler dağıtıldı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç, “Çocuklarımız, hayvan sevgisi, hayvan hakları ve hayvanlara nasıl davranmaları gerektiği konusunda uzman personelimiz tarafından bilgilendirildi. Eğitim ve bilgilendirme çalışmasında çocuklarımızdan aldığımız tepkiler bu eğitimin oldukça faydalı olduğunu bizlere gösterdi. İl genelinde bu tarz çalışmalar yapmaya ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamaya devam edeceğiz.” dedi. Golden BÜLTEN AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR HAYVANSEVERLİĞİ TEŞVİK EDİYOR
tarih Tarih: 19.03.2016, 00:50 okunma Okunma: 1011
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales