Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR HAŞERE İLE MÜCADELE EKİBİ GÜÇLENDİ
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR HAŞERE İLE MÜCADELE EKİBİ GÜÇLENDİ

            Muğla Büyükşehir Belediyesi; kent zararlıları olarak bilinen sivrisinek, karasinek, pire, kene ve hamamböceği gibi haşerelerle (vector) mücadele için  il genelinde hizmet verecek olan 153 personel ve 51 yeni aracı hizmete soktu.
            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden bugün (5 Şubat 2015) verilen bilgiye göre; Büyükşehir olarak haşereyle  mücadele ilk kez,  geçen Temmuz ayında Fethiye İlçesi’nde başladı ve Kasım ayında da  il geneline yayıldı. Haşereyle mücadele çalışmaları için 153 personel ve 51 yeni araç alarak ekiplerini güçlendirdi.

            Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün verdiği bilgide; “Muğla’da Temmuz ayından itibaren başlayan ve kasım ayında devam eden haşereyle mücadele için 51 araç, 153 personel, 6 veteriner hekimle ekiplerimizi güçlendirdik. Muğla ili genelinde çağdaş, çevreci, biosidal ürünlerle ilaçlamayı Büyükşehir Belediyesi yapacak. Muğla ili genelinde 6 merkezden yıl boyunca hizmet vereceğiz. Daha önceleri ilçe belediyelerimize mali yük getiren bu hizmeti, ilçelerde de Büyükşehir Belediyesi yürütecek. Vatandaşlarımızın rahatı ve sağlığı için haşere ile mücadeleye büyük önem veriyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR HAŞERE İLE MÜCADELE EKİBİ GÜÇLENDİ
tarih Tarih: 05.02.2015, 23:43 okunma Okunma: 1364
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales