Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEKLİ 2 MİLYON SÜS BİTKİSİ ÜRETİLDİ
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEKLİ 2 MİLYON SÜS BİTKİSİ ÜRETİLDİ

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Alım Garantili Süs Bitkisi Projesi’nde; Bodrum, Milas, Fethiye, Köyceğiz, Dalaman ve Ortacalı üreticiler, ilk etapta 2 Milyon süs bitkisi üretti.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden bugün (19 Ocak 2015) verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı öncülüğünde başlanılan, Alım Garantili Süs Bitkisi Projesi kapsamında üreticiler tarafından yaklaşık 2 milyon süs bitkisi üretildi. Proje kapsamında, Muğla İli genelindeki üreticilerin desteklenmesi ve alternatif tarım ürünlerinin üretiminin yapılması hedeflenip, bu yönde üretici eğitim çalışmaları da devam ediyor. Projeye Bodrum, Milas, Fethiye, Köyceğiz, Dalaman, Ortaca ilçelerinden de destekler geliyor.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Salih Tufan yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi ve diğer ilçelerden gelen desteklerle kısa bir sürede projede büyük yol kat ettiklerine dikkat çekerek; “Bu proje ile şehirlerde yaşayan insanların yeşile olan özlem ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıp, Muğla üreticisinin de süs bitkisi sektöründe söz sahibi olmasını hedefliyoruz. Muğla Büyükşehir belediyemizin tüm teknik personeli ve imkanları ile bu süreçte üreticimizin yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEKLİ 2 MİLYON SÜS BİTKİSİ ÜRETİLDİ
tarih Tarih: 19.01.2015, 20:49 okunma Okunma: 1015
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales