Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK

                Muğla Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilk olan “Mor Yaşam” projesiyle, cezaevindeki kadınlarla 18 yaş altındaki çocuklara temizlik, kişisel hijyen ve bakım malzeme desteği sağlıyor.
                Muğla Büyükşehir Belediyesinden verile bilgiye göre; Aralık ayında başlatılan ve cezaevindeki kadınlar ile 18 yaş altındaki çocuklara temizlik, kişisel hijyen ve bakım malzeme desteğinin yapıldığı “Mor Yaşam” projesiyle daha önce Muğla E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Seydikemer Eşen T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda kalan kadınlar ve 18 yaş altı çocuklara, 85 ünite destek paketi teslim edilmişti. Geçen hafta yapılan son çalışma ile de 11’i çocuk, 62 kişiye daha destek paketi yetkililer tarafından teslim edildi.
                Türkiye’de ilk olan bir proje gerçekleştirdiklerini belirten Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün verdiği bilgide, “Sosyal belediyecilik anlamında vatandaş odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda cezaevlerinde kalan kadınların ve cezaevlerinde anneleri ile birlikte kalan çocukların bir nebze olsun yanlarında olmak için, “Mor Yaşam” projesini başlattık. Bu güne kadar 147 kişiye bu proje ile ulaştık. Projemiz bundan sonra da devam edecek.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA BÜYÜKŞEHİRDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
tarih Tarih: 01.02.2017, 00:11 okunma Okunma: 1450
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales