Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HADİ GARİ NOW WE MOVE
HADİ GARİ NOW WE MOVE

                Muğla Büyükşehir Belediyesi uluslar arası “Now We Move” (Şimdi Harekete Geçiyoruz) adlı etkinliğine, destek veriyor.
            Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; İki yıl önce başlatılan Now We Move etkinliği; 65 ülkede dernek, federasyon, kuruluşlar ile 40 milyon üyesi olan bir sivil toplum kuruluşu  olan International Sport and Culture Association (ISCA ) tarafından, ECF Avrupa Bisikiletçiler Federasyonu işbirliğiyle yürütülen, Avrupa Birliği Erasmus Sport kapsamında bir proje.
             Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl voleybol maçları, bayanlarda spor etkinliği, semt spor aletlerinde jimnastik sporlarıyla katıldığı etkinlik, 2020 yılına kadar sürdürülecek.

            Hareket Haftası nedeniyle Bodrum’da 29 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliğe Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkanlığı eğitmenleri ve yaklaşık 50 sporcu katıldı.
             Avrupa’da fiziksel aktivite eksikliği nedeni ile yılda 600 bin ölümün gerçekleştiğini, yılda yaklaşık 100 milyar avronun da fiziksel aktivite eksikliği nedeni ile direkt ya da dolaylı olarak sağlık harcamasına yapıldığını dikkat çeken Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali İnan,  “Muğla Büyükşehir Belediyesi  olarak; bütün dünyada milyonlarca katılımcısı olan “Şimdi Harekete Geçiyoruz” etkinliğine çeşitli faaliyetlerle bizde destek veriyoruz. Fiziksel aktivite ve sporun yararları konusunda vatandaşlarımızı bilinçlendiriyoruz. Hareketsizlik sonucu oluşabilecek diabet, kanser, sağlıksız diyet, kronik gibi hastalıklar için bireysel tedbirler alınabileceği gibi, fiziksel aktiviteler ve spor etkinliklerine katılımı daha genişleterek; çocuk, kadın, yaşlı her yaş grubundan katılımcıya ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi. (Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

HADİ GARİ NOW WE MOVE
tarih Tarih: 14.10.2014, 02:00 okunma Okunma: 1223
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales