Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BİLİM SANAT MERKEZİ EĞİTİME BAŞLADI
MUĞLA BİLİM SANAT MERKEZİ EĞİTİME BAŞLADI

                Muğla’da bu yıl eğitim öğretime başlayan Bilim ve Sanat Merkezi’nde (BİLSEM), öğrenciler  Maker ve Kodlama Merkezinde bulunan  3D yazıcı(üç boyutlu) ile tasarladıkları her türlü materyali baskıya dönüştürebilecekler.
                Milli Eğitim Bakanlığı ile Turkcell arasında yapılan protokolle temin edilen kitler ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Teknik Malzeme desteği ile kurulan Merkez, aynı anda 60 öğrenciye çalışma imkânı sağlayan teknik donanıma sahip.

                Kodlama Merkezinin açılışı ile ilgili yazılı açıklama yapan BİLSEM Müdürü Bekir Cevizci: “Turkcell Zeka Küpü Projesi ile temin ettiğimiz kitler ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleriyle oluşturduğumuz Maker ve Kodlama Merkezimizi açmaktan dolayı çok mutluyum. Öncelikle Turkcell’e, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Oktay Kılıç’a ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin Ekinci’ye katkılarından dolayı teşekkür ederim.
                BİLSEM’de, öğrencilere robotik ve kodlama eğitimi verilen ayrıca Maker ve Kodlama Merkezinde bulunan üç boyutlu yazıcı(3D) ile öğrenciler hayal ettikleri, tasarladıkları her türlü materyali basabilmekteler.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA BİLİM SANAT MERKEZİ EĞİTİME BAŞLADI
tarih Tarih: 25.12.2016, 01:43 okunma Okunma: 1180
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales