Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BAROSU VE ADLİYESİ TERÖRE KARŞI TEK YÜREK
MUĞLA BAROSU VE ADLİYESİ TERÖRE KARŞI TEK YÜREK

                 Muğla Barosu’nca düzenlenen terörü protesto açıklamasına Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Akbaş, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Kenan Arslanboğan, Başsavcı Vekili Tarık Tuna,  Savcılar Hakimler, Avukatlar , Baro ve Adliye çalışanları katıldı.

               Muğla Barosu’ndan verilen bilgiye göre Baro Başkanı Cumhur Uzun yaptığı konuşmada, “Dün, kalbimizde, başkentin tam ortasında, hain terör, bir kez daha kanlı ve çirkin yüzünü göstererek, 28 canımızın yitirilmesine, 61 yurttaşımızın da yaralanmasına neden oldu. Tıpkı sizin gibi, bizim gibi, işlerinden eve dönmek üzere olan insanlarımıza yönelen bu hain saldırıyı gerçekleştiren alçakları, hainleri nefretle lanetliyoruz.  Yaşamını yitiren canlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralılarımızın biran evvel sağlıklarına kavuşmalarını umuyoruz. Hain ellerin gerçekleştirdiği bu saldırı, ülkemizi, birliğimizi, huzur ve yaşam sevincimizi hedef almıştır. Ankara’nın, başkentimizin tam ortasında gerçekleştirilmiş olmasının anlamı budur.Bu hainler şunu bilmelidirler ki, bize, birliğimize ve ülkemize bir saldırı söz konusu olduğunda, bunun karşısında bütün farklılıklarımıza rağmen tek ve bir olur, asla boyun eğmeden ve yılmadan mücadele ederiz.  Konu vatansa, bizim için gerisi teferruattır.
                Ey hainler, sizden korkmuyoruz. Siz ancak böyle alçakça ölümler düzenleyebilir, ölümden ve kandan medet umarsınız. Muğla Adliyesinde görev yapan hakimler, savcılar, avukatlar ve adliye çalışanları, hepimiz ama hepimiz, size karşı birlikte ve dimdik ayaktayız. Yaptıklarınız bizi yıldırmayacak ve asla yılmayacağız. Her nerede olursan ol, yaptığın yanına kalmayacak, adalet önünde yaptıklarının cezasını çekeceksin. Unutma ki, bizi öldürmekle korkutamazsın, 28 ölür, 28 bin doğarız. Bir yıkılır, bin kalkarız. Kalktık ve dimdik ayaktayız. Ayakta durmaya da devam edeceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA BAROSU VE ADLİYESİ TERÖRE KARŞI TEK YÜREK
tarih Tarih: 18.02.2016, 17:24 okunma Okunma: 1312
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales