Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA BAROSU 7 YENİ AVUKAT DAHA KAZANDI
MUĞLA BAROSU 7 YENİ AVUKAT DAHA KAZANDI

            Muğla Barosuna kayıtlı 7 stajyer avukat, törenle and içti ve avukatlık mesleğine başladı.
            Muğla Barosu’ndan dün (18 Kasım 2014) verilen bilgiye göre; Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen And İçme Töreni’nde Aylin Göktepe, Serhat Gers, Selda Doğan, Sinem Can, Neriman Gökbel, Özlem Öz ve Emel Paşalı, avukat cübbelerini giyerek and içip, avukatlık görevine başladılar.

            Muğla Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri ve genç avukatların yakınlarının katıldığı törende söz alan Muğla Barosu Başkanı Avukat Cumhur Uzun, “Genç meslektaşlarımızı bugünlere getiren, bugünlere erişmesinde her türlü fedakarlığı gösteren değerli ailelerine,  Muğla Barosu ve Hukuk alemi adına teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Sizlerin bu özveri ve fedakarlıkları ile bugünlere erişen genç meslektaşlarımızı da hukuk eğitimlerini tamamlamaları sırasında gösterdikleri yoğun çabalardan dolayı kutluyor, sizlere layık birer evlat olma başarısını gösterdikleri için kendilerini tebrik ediyorum.
            Genç meslektaşlarım, bugün giyeceğiniz cübbe ve edeceğiniz yemin ile mesleğe ilk adımınızı fiilen de atmış olacaksınız. Bugünden itibaren sizin her adımınız artık mesleğimiz adına atılan adımlar olacaktır. Bu nedenle daha dikkatli ve daha duyarlı davranmanız gerekecek,  giyeceğiniz cübbe ile sorumluluklarınız da artmış bulunacaktır. Bu sorumluluğu dikkatli ve özenli taşıyacağınızdan hiçbir şüphe duymuyoruz. Size,  katılacağınız mesleğimizde ve katılımınızla güçlenen hukuk aleminde üstün başarılar diliyorum. Daima adil olunuz. Zira bir avukata yakışan en doğru yaşam şekli , adaleti esas alan ve davranışlarında bu adaleti yansıtan yaşam şeklidir. İyi olmak kolaydır, zor olan Adil olmaktır.  Siz,  zor olanı seçin ve daima adil olun. Hukukun üstünlüğünü egemen kılmak için var gücünüzle çalışın.  Hukuku üstün kıldığımız müddetçe ülkemiz ve siz daima kazanacaksınız. “ dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

 _____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA BAROSU 7 YENİ AVUKAT DAHA KAZANDI
tarih Tarih: 19.11.2014, 22:27 okunma Okunma: 1474
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales