Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA AK PARTİ 2019 SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
MUĞLA AK PARTİ 2019 SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

            AK Parti Muğla İl Başkanlığı 2016 yılının ilk istişare toplantısını, Fethiye’de Devlet Su İşleri’nin (DSİ) toplantı salonunda gerçekleştirdi.                    AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk tarafından verilen bilgiye göre; Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk, Hasan Özyer, İl Başkan Vekili Ozan Balcı, Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Aykırı, Kadın Kolları üyeleri ile çok sayıda partilinin katıldığı  toplantıda konuşan Milletvekilleri Öztürk ve Özyer, Muğla ve Fethiye’ye yapılacak olan yatırımlarla ilgili gelen tüm projeleri hayata geçirmek için ilgili bakanlıklara ilettiklerini ve takip ettiklerini söyleyerek,  hedef olarak 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde, Muğla Büyükşehir belediyesi ve Fethiye Belediyesinde AK Parti’nin kazanması gerektiğini söylediler.
             Söz alan Milletvekili Öztürk konuşmasında, “Ankara’da 45 günlük süre içerisinde, 1 Kasım’ın önemini bir kez daha anladık. Aldığımız her bir oy, bize destek ve güç verdi. Durumun ne kadar önemli olduğunu yerinde görmüş oldum. Halk bizi CHP, MHP ve HDP’ye muhtaç etmedi. Eğer AK Parti tek başına iktidar olamasaydı hendeği savunanlar, PKK’yı mecliste haklı kılmaya çalışanlara muhtaç olacaktık. Hendeği savunanlara karşı AK Parti’nin elini güçlendirdiğiniz için teşekkür ederim.Seçim bitti ama Muğla ve Fethiye’de seçim yeni başladı. AK Parti teşkilatlarının birlik beraberlik içinde olmaya ihtiyacı var. Tek bir amacımız var: hizmet etmekte en üst noktaya ulaşmak. O yüzden bir birimize destek olup bir sonraki seçimlerde hazır olmalıyız. Bölünerek değil, toplanarak, büyüyerek hazırlanmalıyız. Çalışıyormuş gibi yapanlarla, aramıza nifak sokanlardan uzak duracağız. Kimsenin adamı olmadan AK Parti’nin davası için çalışıp Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi’ni de kazanacağız.” dedi.
            Milletvekili Hasan Özyer de,“Bu meclisin kurucu bir meclis gibi bütün reformları yapacağına inanıyorum. Seçimlerden sonra Muğla için çalışmalara başladık. Muğla’da bütün teşkilatlarla birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Böyle olunca sorunlar daha çabuk çözülüyor. Önümüzdeki günlerde Muğla’daki projeleri bir bir hayata geçeceğini göreceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/

REKLAM TANITIM HABERLERİ tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLA AK PARTİ 2019 SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
tarih Tarih: 04.01.2016, 02:07 okunma Okunma: 856
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales