Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA ACİL 112'DE EĞİTİM DURMAKSIZIN
MUĞLA ACİL 112'DE EĞİTİM DURMAKSIZIN

            Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATTDER) Muğla İl Yönetimi’nin düzenlediği, ” Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramediklere Yönelik EKG (Elektrokardiografi) Eğitimi” nin beşincisi tamamlandı.
            ATTDER Muğla’dan verilen bilgiye göre;  ATTDER Muğla İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Sorumlusu ATT Çiğdem Akın ve Teşkilatlanma Sorumlusu ATT Özgür Akın koordinatörlüğünde, ATT Feyza Duygu Örsçelik ve ATT Büşra Şahin’in eğitmen olarak katıldığı EKG eğitimi;  03 - 04 Ocak tarihlerinde, 21 kursiyerin katılımıyla Muğla İl Ambulans Servisi Başhekimliği eğitim salonunda yapıldı.

             ATTDER Muğla İl Başkanı ATT Neslihan Yılmaz eğitimle ilgili verdiği bilgide; Aralık 2012 tarihinde İl yönetimlerini oluşturduklarını ve bugüne kadar 5. EKG Eğitimini verdiklerine dikkat  çekerek; “17 - 18 Ocak tarihlerinde Bodrum ve 27 - 28 Ocak tarihlerinde de Fethiye’de
EKG eğitimlerimiz gerçekleştirilecek. Yıl içerisinde diğer ilçelerimizde de eğitimimize devam edeceğiz.”
dedi.
            ATTDER’in ilk kez 22 Mart 2006 tarihinde İzmir’de kurulduğuna dikkat çeken ATTDER Sosyal İşler Sorumlusu ve EKG Eğitmeni ATT Feyza Duygu Örsçelik te, “Yaşanan sıkıntılara karşı kayıtsız kalmamak, ülkemizde Acil Sağlık Hizmetlerinin gelişimine katkı sağlamak ve Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliğini her platformda temsil etmek amacıyla  derneğimizin kuruluşundan bu yana birçok ATT ve Paramedik arkadaşımıza, çeşitli alanlarda eğitim vermeye devam ediyoruz.” dedi.
            Sertifika töreninde söz alan İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Emine Önsoy da, “112 Acil Sağlık Hizmetleri’nin ve personelinin gelişimine katkı sağlayan bu ve benzeri eğitimleri her zaman destekliyoruz. Söz konusu eğitim ve 112 acil sağlık hizmetlerinin gelişmesi ise her türlü organizasyonda ATTDER’in yanında olacağız.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA ACİL 112'DE EĞİTİM DURMAKSIZIN
tarih Tarih: 08.01.2015, 01:13 okunma Okunma: 1312
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales