Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MİLLETVEKİLLERİ VE VALİ MUĞLA İÇİN EL ELE
MİLLETVEKİLLERİ VE VALİ MUĞLA İÇİN EL ELE

            AK Parti Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer, Muğla’dan gelen partili heyetle birlikte Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve bakanları ziyaret etti.
            Milletvekili Öztürk’ün sekreteryasından verilen bilgiye göre; Öztürk ve Özyer, beraberlerinde Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ziya Erdil’le birlikte önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı  makamında ziyaret ettiler. Bakan Yılmaz’dan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne ve Muğla’da hayata geçirilecek projelere destek isteyen Milletvekilleri,  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı  Muğla’ya davet ettiler. Ziyarette Kavaklıdereli ustalar tarafından hazırlanan hediye Bakan Yılmaz’a sunuldu. AK Parti Grup toplantısı sonrasında AK Parti Muğla Heyeti, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve bakanlarla buluştu.
 
            Bilgi veren AK Parti Muğla Milletvekili Öztürk, “Muğlalı hemşerilerimizin Ankara ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etti. Muğla için zaman mefhumu tanımaksızın hizmet etmeye çalışıyoruz. Bugün hemşerilerimizle buluşan başta Sayın Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na ve bakanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Muğla Valimiz Amir Çiçek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mansur Harmandar başta olmak üzere, Muğla’dan Ankara’ya gelen misafirlerimizi Milletvekilimiz Hasan Özyer’le birlikte TBMM’de ağırladık. Yoğun bir mesai ile Muğla’mızın geleceğine yönelik çalışmaların süratle hayata geçirilmesi için bir dizi görüşme gerçekleştirdik. Muğla’ya ve Milletimize hizmet için “İlk Günkü Aşkla” çalışmaya devam ediyoruz. Rabbim Yar ve Yardımcımız olsun.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MİLLETVEKİLLERİ VE VALİ MUĞLA İÇİN EL ELE
tarih Tarih: 09.12.2015, 03:21 okunma Okunma: 803
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales