Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MİLAS’TA KORKUNÇ KOMEDİ
MİLAS’TA KORKUNÇ KOMEDİ

                Milas Karya Tiyatro Atölyesi 5. Sezonuna, "Korkunç Komedi" adlı oyunla merhaba diyor.
                Şimdiye kadar onlarca oyun sahneleyen ekip, bu sefer de komedinin doruklarını zorlayacak. Her türlü tiyatro oyununa repertuarında yer veren Karya Tiyatro Atölyesi, günümüze uygun çağdaş, seyirciyi sıkmayan, ders vermeden söyleyecek sözü olan, sürati ve seyir keyfi yüksek oyunlar yapmaya devam ediyor.
                Karya Tiyatro Atolyesi’nden verilen bilgiye göre; şimdiye kadar bünyesinde sahnelenen bütün oyunlar Dağlar Uygur tarafından kaleme alınan Karya Tiyatro Atölyesi’nin bu oyunun yönetmenliğini de Dağlar Uygur yaptı. Karya Tiyatro Atölyesi’nin diğer oyunlarında görmeye alışık olduğunuz kendini ispatlamış olan oyunculardan; Volkan Yıldırım, Oğulcan Çelik, Cansu Akbaş, Erdem Özkan, Mine Enkar, Yaren Yıldırım, Yunus Emre Küçük ve Dağlar Uygur oyunda  sahne alacak. Teknik kumandada Mert Tireli, Reji Asistanı Orkun Tepeköylü, Oyun Koordinatörü Ersin Yeniceli tiyatro severlerin hizmetinde olacak. 7 Kasım’da ilk kez sahnelenen oyun, 14 – 15 – 20  ve 21 Kasım’da Milas’da sahnelenmeye devam edecek ve sonrasında turneye çıkacak.
                Konusu  lüks bir tatil köyünde geçen oyunda; bir yanda otelin animasyon grubuna verilen zor görevde, bir tiyatro oyunu sahnelemeyi,  başarıp başaramayacağı sorusu dururken, diğer yanda tatile gelen Buğra ve Seyfettin’in yanlış anlamalar sonucu başına gelen gariplikler konu ediliyor. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MİLAS’TA KORKUNÇ KOMEDİ
tarih Tarih: 11.11.2014, 21:10 okunma Okunma: 1268
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales