Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MİLAS’TA GIDANIN YANINDA SICAK YEMEK DESTEĞİ
MİLAS’TA GIDANIN YANINDA SICAK YEMEK DESTEĞİ

MİLAS’TA GIDANIN YANINDA SICAK YEMEK DESTEĞİ
                Coronavirüs Salgınının Türkiye’de ortaya çıktığı 11 Mart’tan bu yana ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve koruyucu maske desteği sağlayan Muğla’nın tarihi ilçesinin Milas Belediyesi; Ramazan ayının başlamasıyla, ihtiyaç sahibi ailelere bu kez de sıcak yemek servisine başladı.
                Milas belediyesinden verilen bilgiye göre; Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının başlaması ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar sofralarını şenlendirmeye, yardımları ve koruyucu maskeleri ulaştırmaya devam ediyor. Tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere her gün 3 çeşit sıcak yemek ve ekmekleri kapılarına kadar bırakılıyor.
                Günde yaklaşık 400 aileye sıcak yemek ulaştırdıklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yaptığı açıklamada ; “Yeni tip koronaviriüs (COVID-19) salgını nedeniyle bu yıl  Milas Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftarlarını yapamıyoruz. Ancak hayır sever vatandaşlarımız ve Belediye imkanlarımızla hazırlanan 3 çeşit iftar yemekleri, 400 ailemizin kapılarına kadar gidiyor. Bu sıkıntılı ve zor günleri hep birlikte atlatıp, önümüzdeki yıllarda yine mahalle iftarlarında bir arada olacağız." dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA 

GÜLLÜK ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/gulluk_guzellik_estetik_merkezi_ummu_gurel_tel_adres_milas/

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

MİLAS’TA GIDANIN YANINDA SICAK YEMEK DESTEĞİ
tarih Tarih: 06.05.2020, 22:38 okunma Okunma: 2620
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales