Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MİLAS SÜT BİRLİĞİ YANGINDA ZARAR GÖRENLERE SAHİP ÇIKIYOR
MİLAS SÜT BİRLİĞİ YANGINDA ZARAR GÖRENLERE SAHİP ÇIKIYOR

                Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Başkan Yardımcısı Nurettin Pinar ve Birlik Genel Müdürü Soner Güney, Muğla’nın Milas ilçesi Kızılcayıkık Mahallesi’nde henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangında ahırı ve bazı hayvanları zarar gören süt üreticisi İbrahim Akar’ı ziyaret ederek,  destek sözü verdiler.


                Milas Süt Birliğinden verilen bilgiye göre;  yaşanan üzücü olay hakkında Başkan Gezgin ve beraberinde bulunan Pinar ile Güney’e bilgi aktaran Birlik Üyesi İbrahim Akar, “inekler için yeni saman alınmıştı. Yangın bu bölgede başlamış. Kısa sürede her yeri sardı. Komşularımızın da desteğiyle inekler ahırdan çıkarılmaya çalışıldı. Fakat bir ineğimiz telef oldu. Bazılarının ise vücudunun büyük bölümlerinde yanıklar meydana geldi. Hayvanları kurtarmaya çalışan komşumuzun çocuğu ve eşim de yaralandı. Allah daha beterinden korusun” dedi.
                Üretici Akar’a geçmiş olsun diyerek destek olacaklarını dile getiren Başkan Gezgin de Milas Süt Birliği’nin üyeleriyle birlikte büyük bir aile olduğunu belirterek, “Milas Süt Birliği yaklaşık 3 bin üyesiyle birlikte çok büyük bir aile. Ailemiz içerisinde mutluluklarımızı da hüzünlerimizi de paylaşıyoruz. İyi günümüzde kötü günümüzde hep birlikteyiz. Maddi ve manevi zarar veren yangının getirmiş olduğu üzüntüyü paylaşıyor, kısa süre içerisinde atlatmanızı temenni ediyoruz. Bu anlamda bizler de elimizden geldiği kadarıyla sizlere destekte bulunmaya çalıştık, çalışıyoruz. Allah sizleri ve çocuğunuz gibi gördüğünüz hayvanlarınızı daha büyük afetlerden korusun. Her ne olursa olsun yalnız değilsiniz, bizler her zaman yanınızda olacağız” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MİLAS SÜT BİRLİĞİ YANGINDA ZARAR GÖRENLERE SAHİP ÇIKIYOR
tarih Tarih: 03.10.2017, 15:31 okunma Okunma: 831
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales