Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MİLAS KENDİNİ KÜLTÜREL DEĞERLERİYLE TANITIYOR
MİLAS KENDİNİ KÜLTÜREL DEĞERLERİYLE TANITIYOR

             Muğla’nın Milas İlçesi Kaymakamı Fuat Gürel ve Belediye Başkanı Muhammet Tokat, beraberindeki heyetle yeni Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.
            Muğla Valiliği’nden bugün (15 Ekim 2014) verilen bilgiye göre; ziyarette Milas hakkında bilgi veren Milas Kaymakamı Gürel, Milas’ın yöreye özgü ürünleri ve zengin kültürel değerleri olmasına rağmen, ön planda olmayan bir ilçe olduklarını dile getirdi.
            Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da verdiği bilgide, “Görev yaptığımız süre içinde hep birlikte başarılı olmak için üstümüze düşen görevi yapacağız. Milas alan olarak Muğla’nın en büyük ilçesi. Karya uygarlığına başkentlik yapmış olan ilçemiz tarihi eserler bakımdan oldukça zengindir. Muğla’nın tek organize sanayi bölgesi de Milas’tadır.” dedi.             Milas heyetine teşekkür eden Vali Amir Çiçek ise yaptığı açıklamada;  “Milas kültür değerleri ve yöreye özgü ürünleri ile kendisini il dışında da tanıtan bir ilçe. Milas’ın daha da gelişmesi için hep birlikte hareket etmeli ve bir güç oluşturmalıyız. Bu güç Milas’ı geleceğe taşır. Herkesin düşünceleri birbirinden ayrı olabilir. Biz bu düşünceleri bir araya getiren moderatör olmalıyız. Samimiyetle ve isabetli projelerle Milas’ın kalkınması ve ilerlemesi için sahip olduğu avantajları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MİLAS KENDİNİ KÜLTÜREL DEĞERLERİYLE TANITIYOR
tarih Tarih: 16.10.2014, 00:48 okunma Okunma: 920
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales