Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP’DEN MARMARİSLİLERE AÇIK DAVET
MHP’DEN MARMARİSLİLERE AÇIK DAVET

        Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) kuruluşunun 46. Yıldönümünde;  Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci yaptığı açıklamayla, Halkımızın büyük bir çoğunluğu ülkemizin geleceğinin teminatı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’ni gördüklerini her türlü ortamda ifade etmektedir. Bu vesileyle bütün Marmarislileri partimizin çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum.” dedi.
        Başkan Kalemci açıklamasında; “Hepimize kutlu olsun. 1969 yılının 8 - 9 Şubat'ında başlayan faziletli yolculuğun üzerinden 46 uzun yıl geçmiştir. Türkiye'ye sevdalı ve İslam'a bağlı gönüllerle milletimizin kucaklaşması sonsuza kadar yüreklerde yanacak millet aşkını alevlendirmiştir.
        MHP, meşruiyeti milli irade olan, insan odaklı, seviyeli, ilkeli, dürüst bir siyaset anlayışı ile adaleti ve hakkaniyeti esas alan bir yönetim anlayışını tesis etmek; toplumsal barış ve huzuru hakim kılmak, Yüce Türk Milletinin milli ve manevi değerleri ile tarihi ve kültürel zenginliklerine sahip çıkmak, devletin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, hak ve menfaatlerini korumak ama ve ilkelerini, çizgisini değiştirmeden günümüze kadar koruyarak devam ettiren yegane partidir.
                    Bizi bilenler bilir, biz kendimiz için hiçbir şey aramayız, istemeyiz, dilemeyiz ama milletimiz mevzubahis olursa kararlılığımızın, ülkülerimizin, arayışlarımızın sınırı yoktur. Bu yüzden MHP gözlerini ufkun ötesine sonsuzluğa dikmiştir. MHP, Türklüğün kucakladığı hakkaniyetli bir küresel dengenin tesisine imkan sağlamak için mücadele vermektedir. İnançsa aranan, heyecansa istenen, kadro, şuur, uzmanlık, cesaretse dilenen, MHP burada, Marmaris'in huzurunda, Türk milletinin hizmetindedir."
        Partimizin kurucusu merhum Alparslan Türkeş’in kurulduğu günkü heyecan ve inançla hizmet etmek, davamızın bugünlere kadar gelmesinde canlarını hiçe sayan şehitlerimize karşı boynumuzun borcu olduğu kadar, bizden sonra da bu emaneti, bizden daha ileri götüreceğine inandığımız leke düşürmeyeceğine en az kendimiz kadar emin olduğumuz kişilere emanet etmekte boynumuzun borcudur.
       
 Genel başkanımız Devlet Bahçeli liderliğinde; partimizin yarım asra yakın bir süredir savunduğu ilke ve amaçların, günümüz ülke siyasetinin geldiği noktada ne kadar önemli olduğu ve partimizin ülke siyasetindeki üstlendiği görevi, partimiz üyeleri dışında da vatandaşlarımız görmekte ve inanmaktadır. Halkımızın büyük bir çoğunluğu ülkemizin geleceğinin teminatı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’ni gördüklerini her türlü ortamda ifade etmektedir. Bu vesileyle bütün Marmarislileri partimizin çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum.” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MHP’DEN MARMARİSLİLERE AÇIK DAVET
tarih Tarih: 09.02.2015, 14:38 okunma Okunma: 993
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales