Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP MUĞLA İLÇE KONGRE TARİHLERİ BELLİ OLDU
MHP MUĞLA İLÇE KONGRE TARİHLERİ BELLİ OLDU

            Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP Büyük Kurultayı öncesi yapılması gereken Muğla ilçeleri kongre tarihlerini açıkladı.
 Bugün (18 Kasım 2014)yapılan açıklamaya göre; 6 Aralık Fethiye,  7 Aralık Seydikemer, 28 Aralık Yatağan, 4 Ocak Dalaman, 10 Ocak Ula, 11 Ocak Menteşe, 17 Ocak Ortaca, 18 Ocak Köyceğiz, 24 Ocak Datça, 25 Ocak Marmaris, 30 Ocak Kavaklıdere, 31 Ocak Milas ve 1 Şubat’ta Bodrum İlçe Kongreleri gerçekleştirilecek.
            MHP Muğla İl Başkanı Korkmaz Büyük Kurultay’la ilgili verdiği bilgide de; Türkiye’nin siyasi ve ekonomik yönden çıkmaza girdiğini, sorunların büyüdüğünü, bugünkü AK Parti Hükümeti’nin bu sorunları çözmekte yetersiz kaldığına dikkat çekerek; “Büyük kurultayımıza giden yolda daha dinamik kadrolar belirlenecek ve bu kadrolar, MHP’yi iktidara taşıyacaktır.  Teröristlerin siyasi muhatap kabul edilip şehitlerimizin kemiklerinin sızlatıldığı, siyasi çıkarlar doğrultusunda belirlenen ekonomik stratejilerin iflas ettiği, devlet itibarının yerlerde süründürüldüğü, “Türk” kelimesinin literatürlerden çıkartılmaya çalışıldığı bir dönemde Türk Milliyetçilerinin üzerine düşen görev daha da önemli bir mahiyet kazanmıştır.
           
Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği üzere; teşkilatta birlik, sahada birlik, söylemde birlik ve ülküde birlik için herkesin üzerine düşen vazifeyi azami derecede yerine getireceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. 45 yıllık, ders kitaplarına konu olacak bir mücadelenin yanlış hesap ve davranışlarla zarar görmesine de asla müsaade edilmeyeceğini bu vesileyle bir kez daha ifade etmek isterim. Milliyetçi Hareket Partisi hiçbir tuzağa düşmeyecek, hiçbir senaryonun figüranı olmayacak, yalnızca büyük Türk Milletinin yükselişi yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir. Büyük bir cesaret örneği gösterip, hiçbir çıkar beklemeden, seve seve talip oldukları, zorluklarla dolu bu mücadelede yer alan bütün dava arkadaşlarımdan Allah razı olsun. “ dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MHP MUĞLA İLÇE KONGRE TARİHLERİ BELLİ OLDU
tarih Tarih: 18.11.2014, 13:17 okunma Okunma: 1029
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales