Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP MUĞLA:” ÇÖZÜM SÜRECİ DEDİLER PKK’YI GÜÇLENDİRDİLER”
MHP MUĞLA:” ÇÖZÜM SÜRECİ DEDİLER PKK’YI GÜÇLENDİRDİLER”

                MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Dağlıca saldırısı sonrası yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanı “400 milletvekili verseydiniz bunlar yaşanmazdı” sözleri ile siyasi sorumsuzluğa İmza atmıştır” dedi.
                MHP Muğla İl Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre; MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Dağlıca’daki PKK saldırısı üzerine bir açıklama yaptı. Korkmaz açıklamasında AK Parti Hükümetince 3 yıldır sürdürülen “Çözüm Süreci”nin PKK’yı güçlendirdiğini ve silahlandırdığını söyledi ve “Bugün yaşananlar da AK Parti’nin eseridir” dedi. Dağlıca saldırısında şehit olanlara rahmet dileyen Korkmaz,“Artık tek bir vatan evladımızın şehit olmasını istemiyoruz. Akan kan durmalıdır. Türkiye’yi bu duruma getirenlerden de en kısa zamanda hesap sorulacaktır.” şeklinde konuştu.
                Dağlıca saldırısı üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “400 milletvekili verseydiniz bunlar yaşanmazdı” sözlerini de eleştiren Korkmaz “Cumhurbaşkanı siyasi sorumsuzluğa imza atmıştır. Kandan siyasi rant elde etmeye çalışmaktadır. Milletimiz 1 Kasım’da önüne konulacak sandıkta bunun da cevabını en sert şekilde verecektir” dedi.
                PKK’nın 3 yıldır sürdürülen süreç içerisinde bugünkü duruma getirildiğini de belirten Korkmaz, “Bugün siyasi hesaplar içinde olanların bu ülkeye vereceği hiçbir şeyleri kalmamıştır. Ülke kan gölüne dönmüş, Doğu ve Güneydoğu savaş alanı haline gelmiştir. Seçim ve sandık güvenliğinin de bu şartlarda sağlanamayacağı görülmektedir.” dedi. AjansSevgi Marmaris

__________________________________ 

TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MHP MUĞLA:” ÇÖZÜM SÜRECİ DEDİLER PKK’YI GÜÇLENDİRDİLER”
tarih Tarih: 08.09.2015, 12:03 okunma Okunma: 977
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales