Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP MUĞLA: ”BARIŞIN GÜVENCESİ TÜRK MİLLETİ ÇATISI!”
MHP MUĞLA: ”BARIŞIN GÜVENCESİ TÜRK MİLLETİ ÇATISI!”

            MHP Muğla İl başkanı Mehmet Korkmaz ülke genelindeki son olayları değerlendirerek; “Bu coğrafyada barışın ve kardeşliğin Türk Milleti çatısı altında devam etmesi gerektiği bir kez daha anlaşılmaktadır. AKP’nin çözüm süreci ortaklarının sergilediği isyan provalarına milliyetçi kesim kesinlikle izin vermeyecektir!..”
           
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla il Başkanı Mehmet Korkmaz, bugün (9 Ekim 2014) yaptığı yazılı açıklamada; son günlerde IŞİD bahanesi ile sokaklara çıkan PKK ve yandaşlarının ülkeyi yangın yerine çevirdiğine dikkat çekerek; “Son olaylar şunu açık olarak ortaya koyuyor. Bu coğrafyada barışın ve kardeşliğin Türk Milleti çatısı altında devam etmesi gerektiği bir kez daha anlaşılmaktadır. AKP’nin çözüm süreci ortaklarının sergilediği isyan provalarına milliyetçi kesim kesinlikle izin vermeyecektir” dedi.
  Yaklaşan genel seçimlerle ilgili olarak AKP ‘ye geçmek için zemin yokladığı iddia edilen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi’yi de eleştiren Başkan Korkmaz; “  MHP’nin yükselişini engellemeye çalışanları ibretle izliyoruz. Milliyetçi duyguları istismar ederek AKP ile flört etmeyi ihanet olarak değerlendiriyoruz. Behçet Saatçi, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi de asılsız ithamlarla suçlayarak bir yerlere sıçramak istemektedir. Aslında kendisinin bu çıkışlarındaki esas maksadın “Fethiye’ye Hizmet” söylemleriyle AKP’ye geçmesini meşrulaştırma çabalarının bir ürünü olduğunu biliyoruz. Ancak oluşturmaya çalıştığı algının ve meşrulaştırmaya çalıştığı yanlışın milliyetçi duygularını suiistimal ederek oylarını aldığı vatandaşlarımız nezdinde bir itibarı olmadığını da hatırlatmak isterim. Ülkücüler için; şehidinin mektubunu kullanarak şov yapan, ardından Türk Milliyetçiliği’ni ayaklar altına almakla övünen, 12 yıl boyunca sadece bir defa, mecburiyetten “Türk” olduğunu(!) söyleyen, adeta “Türküm” demekten utanan, kendi ülkesini adeta ateşin içine atan, yetmemiş gibi İslam coğrafyasında da Truva atı misali BOP eş başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirip, milyonlarca Müslümanın kanına giren birisinin adıyla anılmak bir züldür, bir hakarettir! Ülkücü Hareketin hiçbir mensubu eline Müslüman kanı bulaşmış bir şahsiyetin çatısı altında “ikbal” aramaz. “ dedi. (Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MHP MUĞLA: ”BARIŞIN GÜVENCESİ TÜRK MİLLETİ ÇATISI!”
tarih Tarih: 09.10.2014, 14:26 okunma Okunma: 1208
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales